مطالعه آنتی بادی دولت نشان می دهد که فنلاند پنج بار بیشتر از عفونت Covid-19 داشته است – RT World News

آخرین گزارش آزمایش آنتی بادی ها نشان داده است که میزان واقعی کرونا در فنلاند به دلیل آزمایش ناکافی در اولین موج همه گیری ، زیر رادار پرواز کرده است.

موسسه بهداشت و رفاه فنلاند (THL) آزمایش آنتی بادی را از اوایل آوریل آغاز کرد ، زمانی که این کشور برای اولین بار با شیوع آن مواجه شد. اگر چه نسبت افرادی که دارای آنتی بادی هستند “کم ماند” نتایج نشان می دهد که “تقریبا 1.5 تا پنج برابر بیشتر از موارد بالینی تأیید شده از ثبت ملی بیماری های عفونی وجود دارد … در اولین موج اپیدمی در بهار ،” THL روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت.

به نقل از مایکا سالمینن ، رئیس امنیت سلامت THL ، اظهار داشت که تفاوت در اعداد تا حد زیادی با کمبود ظرفیت آزمایش در هفته اول شیوع توضیح داده می شود.

مانند بسیاری از کشورهای اروپایی ، فنلاند در تلاش برای مهار جهش جدید در عفونت های Covid-19 است. در مجموع 227 مورد در روز سه شنبه ثبت شد که نسبت به زمان ابتلا به موارد جدید روزانه در 211 در اوایل آوریل ، یک رکورد بالا بود. نخست وزیر ، سان مارین گفت که وضعیت “به سرعت بدتر می شود ،” همانطور که او قول داد از مجموعه جدیدی از اقدامات برای گسترش بیماری رونمایی کند.

اخبار مرتبط  وزیر دفاع سابق مکزیک در ایالات متحده با پنج اتهام قاچاق مواد مخدر روبرو است - اخبار RT جهانی

روز پنجشنبه ، THL همچنین اظهار داشت که تعداد موارد جدید افزایش یافته است “به طور قابل ملاحظه” طی یک ماه گذشته “در بیش از نیمی از موارد جدید ، منبع عفونت همچنان نامشخص است” مقامات گفتند.




همچنین در rt.com
زمان عالی! دقیقاً همانطور که ما قفل جدید Covid را شروع می کنیم ، بازاریان مفهوم friluftsliv ، عشق Scandi از خارج از منزل را شلاق می زنند



فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *