مطالعه آکسفورد نشان می دهد که سرماخوردگی فصلی گذشته شما می تواند شما را از Covid-19 نجات دهد – RT World News

طبق تحقیقات ، ممکن است برخی از جمعیت در حال حاضر مصون از کوروی ویروس کشنده باشند بدون اینکه به آن مبتلا شده باشند. اگر این حقیقت ثابت شود ، می تواند پیامدهای فانی بیشتر این بیماری را در سراسر جهان محدود کند.

گروهی از دانشمندان دانشگاه آکسفورد مطالعه جدیدی را انجام دادند که نشان می دهد قرار گرفتن در معرض تاج های فصلی – از جمله سرماخوردگی – از قبل می توانست ایمنی لازم را در اختیار مردم قرار دهد. “برای کاهش موج دوم بالقوه” Covid-19.

این مقاله هنوز مورد بررسی قرار نمی گیرد ، اما اگر اثبات شده باشد ، می تواند یک پیشرفت بزرگ در مبارزه با coronavirus باشد.

در حالی که اعتقاد بر این است که آستانه مصونیت گله (HIT) “لازم است برای جلوگیری از تجدید حیات ویروس” باید از 50٪ تجاوز کند “برای هر نوع اپیدمیولوژیک ،” دانشمندان آکسفورد نشان دادند که “اگر بخشی از جمعیت قادر به انتقال ویروس به دلیل مقاومت ذاتی یا محافظت متقابل از قرار گرفتن در معرض coronaviruses فصلی نباشند ، ممکن است تا حد زیادی کاهش یابد.”
همچنین در rt.com
طبق تحقیقات جدید SARS ، ایمنی کووید 19 می تواند بسیار بالاتر از آزمایش های آنتی بادی باشدآستانه ایمنی گله یک بار به تصویب می رسد که درصد کافی از جمعیت در برابر عفونت مقاوم می شوند ، و در نتیجه یک شکل جمعی از محافظت می شود.
محققان دریافتند که درصد جمعیت مورد نیاز Covid-19 HIT می تواند در واقعیت فقط 10-20٪ باشد. این نتایج “نشان می دهد که ایمنی کافی گله ممکن است از قبل وجود داشته باشد تا موج دوم احتمالی را کاهش دهد.” مقاله را اعلام كرد.

در همین حال ، طبق اعلام مرکز پیشگیری و کنترل اروپایی بیماری ها ، در اروپا – از جمله انگلیس – مدرک HIT هنوز هم خیلی کم است تا ادعا کند که به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر موج جدید بیماری همه گیر است. “بعید است که سطح ایمنی جمعیت رسیده به زمستان 2020-2021 برای حفاظت غیرمستقیم کافی باشد ،” آن گفت.

دانشمندان انگلیسی هشدار داده اند كه موج دوم كروناویروس می تواند در زمستان به جهان حمله كند و دو یا حتی سه برابر كاهش وزن تر از نخستین باشد. این اتفاقاتی خواهد بود که در قرن بیستم با آنفولانزای اسپانیا اتفاق افتاد. دانشمندان هشدار می دهند که برداشتن محدودیت های قفل زودهنگام خیلی زود می تواند شیوع گسترده گسترده را به دنبال داشته باشد.
همچنین در rt.com
تیم WHO در مورد منشاء coronavirus برای همکاری با دانشمندان چینی در ووهان تحقیق می کنداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  نخست وزیر هلند با افزایش ویروس کرونا ، میخانه ها ، رستوران ها و کافه ها را تعطیل می کند - اخبار جهانی RT

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *