مطالعه دانشمند استنفورد مرتبط با کمبریج آنالیتیکا نشان می دهد که او می تواند با بررسی FACE شما سیاست شما را بفهمد – RT World News

میكال كوسینسكی ، محقق وابسته به استنفورد ، ادعا كرد كه الگوریتم های تشخیص چهره می توانند برای شناخت دیدگاه های سیاسی افراد آموزش ببینند ، با بیان اینکه آخرین مطالعه وی به 72 درصد دقت در مورد لیبرال و محافظه کار دست یافته است.

کوسینسکی در مقاله ای که روز دوشنبه در گزارش های علمی منتشر شد ادعا کرد ، الگوریتم های تشخیص چهره با آموزش صحیح و درست می توانند جهت گیری سیاسی فرد را تقریباً در سه چهارم زمان حدس بزنند. با استفاده از بیش از یک میلیون پروفایل از فیس بوک و سایت های دوست یابی در سراسر ایالات متحده ، انگلستان و کانادا ، این الگوریتم توانست محافظه کاران را در 72 درصد از جفت های صورت به طور دقیق از لیبرال ها انتخاب کند.

به گفته نویسندگان این مطالعه ، مهمترین ویژگیهای چهره در جدا کردن گروههای سیاسی – جدا از سن ، جنسیت و قومیت – جهت گیری سر و بیان عاطفی آنها بود. آنها همچنین توضیح دادند که لیبرالها بیشتر به دوربین نگاه می کنند و متعجب تر از انزجار.

همچنین قرار بود لیبرال ها لبخند بزنند “شدیدتر و واقعی تر” چین و چروک ها با افزایش سن الگوی دیگری ایجاد می کنند. در عین حال محافظه کاران ، “تمایل به سلامتی ، مصرف کمتر الکل و دخانیات و داشتن رژیم غذایی متفاوت” – ویژگی هایی که بر سلامت و بافت پوست تأثیر می گذارند.
همچنین در rt.com
پورتلند علیرغم تلاش 24000 دلاری لابی آمازون برای از بین بردن ابتکار عمل ، منع بی سابقه فناوری تشخیص چهره را تصویب کرداما نتیجه گیری آنها بسیار فراتر از این بود و در اعماق حوزه های دیستوپی تشخیص چهره فرو رفت. ظاهراً صورت ، از موفقیت در کار ، موفقیت تحصیلی ، حتی طول مجازات زندان پیش بینی می کند – همه عواملی که به گفته محققان ، می توانند به راحتی وابستگی سیاسی را تحت تأثیر قرار دهند.

در طرف مقابل ، آنها همچنین پیشنهاد کردند که رابطه بین ویژگی های چهره و سیاست می تواند از رحم مادر آغاز شود ، با “ژن ها ، هورمون ها و تماس قبل از تولد با مواد” همه در این که یک فرد لیبرال یا محافظه کار رشد کند ، نقش دارند. “اولین برداشت های منفی” – احتمالاً به معنای زشتی – می تواند “کاهش یابد [an individual’s] کسب پتانسیل و وضعیت “ القای همدلی با افراد زیر پا و در نتیجه یک جهان بینی لیبرال تر.

اخبار مرتبط  ایتالیا ثبت نام کمترین تعداد مرگ روزانه Covid-19 را در سه هفته - RT World News

محققان ادعا کرده اند ، حتی نوشیدن در دوران بارداری نیز ممکن است جهت گیری سیاسی آینده را پیش بینی کند “مرتبط با جهت گیری سیاسی”

کوسینسکی این رشته را محکوم کرد مانند “بر اساس مطالعات غیر علمی ، خرافات ، شواهد حکایتی و شبه نظریه های نژادپرستانه.”

با این حال ، او توضیح داد ، فقط به این دلیل که این رشته کاملاً غیر علمی بود “به معنای خودکار اشتباه بودن همه آنها نیست.”

برخی از ادعاهای فیزیولوژیست ها ، شاید فقط به طور تصادفی ، درست بوده است. “

کوسینسکی شاید بیشتر به دلیل کار با فیس بوک شناخته شود ، که باعث ایجاد شرکت بدنام داده کاوی Cambridge Analytica در آستانه انتخابات 2016 ایالات متحده شد. این شرکت ده ها میلیون داده از کاربران فیس بوک را برای ارائه دقیق تبلیغات سیاسی در بخش تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری جمهوریخواه جمع آوری کرد.

او همچنین به عنوان مشاور در Faception ، یک برنامه اسرائیلی که از نظر اقلیت گزارش می شود ، کار می کرد که قصد داشت نه تنها جایگاه فردی را در طیف سیاسی ، بلکه احتمال تروریست بودن ، پدوفیل بودن یا دیگر جنایتکارهای بزرگ را نیز پیش بینی کند. کارهای کوسینسکی در گذشته باعث افتخار درجه ای از افتخارات وی شده است. مقاله ای که او به طور مشترک در سال 2017 نوشت ، استدلال کرد که یک سیستم ساده هوش مصنوعی می تواند تعیین کند که آیا یک چهره متعلق به یک همجنسگراست یا یک شخص مستقیم ، باعث سر و صدا کردن گروه های حمایت از LGBT در سراسر ایالات متحده می شود. در ماه اکتبر ، او و یکی از همکارانش مقاله ای را منتشر کردند که ادعای قبلی مبنی بر اینکه زوج های متأهل با گذراندن زندگی مشترکشان به یکدیگر شبیه می شوند را رد می کند.
همچنین در rt.com
IBM از دولت آمریكا می خواهد تا كنترل های جدیدی را بر روی سیستم های تشخیص چهره برای “رژیم های سرکوبگر” اتخاذ کنداما او از تنها دانشمندی که در تلاش است فیزیونومی را برای قرن 21 به روز کند ، دور است. دانشگاه هریسبورگ در ماه مه ادعا کرد که یک الگوریتم هوش مصنوعی ایجاد کرده است که فقط با نگاه کردن به چهره او می تواند با دقت 80 درصد فرد مجرم را تعیین کند.

مطالعه مشابهی در سال 2016 در چین انجام شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *