معابد وسیع و زیرزمینی عصر آهن که به پادشاهان باستانی ایرلند مرتبط شده اند کشف شدند – RT World News

یک تیم بین المللی از کارشناسان مجموعه ای از معابد گسترده را کشف کرده اند که به عقیده آنها ممکن است مرکز یک بار تشریفات اروپا ماقبل تاریخ ، در مکانی با ریشه های عمیق در فولکلور و اساطیر ایرلندی باشد.

محققان مؤسسات ایرلند شمالی ، اسکاتلندی و آلمانی مجموعه ای از معابد زیر زمینی گسترده را در فورت ناوان در ایالت آماگ در ایرلند شمالی کشف کردند که گمان می رود کرسی قبلی پادشاهان اولستر اولست بود.

معابد و اقامتگاهها در یک بررسی غیر تهاجمی که از آن استفاده شده است از فناوری سنجش از دور هنر استفاده می کند که امضاهای مغناطیسی و مقاومت الکتریکی خاک را تشخیص می دهد تا مشخص شود که قبلاً هیچ اثری از سطح زمین وجود ندارد.

وی گفت: “اکتشافات ما داده های اضافی قابل توجهی را اضافه می کند ، و این نشان می دهد که ساختمانهای کشف نشده در دهه 1960 ساختارهای داخلی توسط پادشاهان نبوده اند ، بلکه مجموعه ای از معابد انبوه ، برخی از بزرگترین و پیچیده ترین عرصه آیینی هر منطقه از ماقبل تاریخ و قبل از آن است. روم شمال اروپا ، “ دکتر پاتریک گلیسون از دانشگاه ملکه بلفاست را توضیح داد.

اخبار مرتبط  TikTok ، Spotify ، Pinterest و برنامه های دیگر همه آنها را خراب می کند زیرا کاربران ناامید توییتر را شکایت می کنند - RT World News

گلیسون کشف را توصیف کرد “مجموعه ای از ساختمان های هشت طبقه از اوایل عصر آهن و یک سازه با حصار 40 متر ساخته شده از چوب ساخته شده (حدود 95 سال قبل از میلاد ،”) در ادامه توضیح می دهد که این ساختمان عظیم الوار ، پس از ساخت و ساز ، با سنگ پر شده و به زمین می سوزد تا تپه تشریفاتی را که امروز می بینیم شکل دهد.
همچنین در rt.com
آرامگاه جواهرات پوشیده از عصر آهن Iron پرینسس ’در فرانسه کشف شد (عکس)این منطقه از نزدیک با فولکلور ایرلندی ، واقع در پایتخت باستانی اولستر و یکی از مکانهای سلطنتی ایرلند با پنج منشأ پیش از تاریخ ، ارتباط نزدیکی با اسطوره هایی مانند Táin و داستان Cú Chainain دارد.

کاوش واقعی سایت نیاز به بودجه قابل توجهی دارد که هنوز تأمین نشده است ، اگرچه مرکز بازدیدکنندگان در این نزدیکی احتمالاً هنگام بازگشایی در تاریخ 30 ژوئیه ، در هنگام بازگشایی در معرض بیماری کروناویروس ، با بازدیدهای تاریخی کنجکاو مواجه خواهند شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *