معامله ای که هیچ کس راضی نمی کند؟ شهرک نشینان اسرائیلی می گویند الحاق RT کرانه باختری بیش از حد به فلسطینی ها (VIDEO) – RT World News

برای چپ گرایان ، برنامه اسرائیل برای جذب بخش هایی از کرانه باختری به دولت فلسطین آسیب می رساند. اما به نظر می رسد حتی شهرک نشینان اسرائیلی در این منطقه از این طرح ناراضی هستند و به RT می گویند که از این اقدام سود چندانی نداشته است.

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو می خواهد حدود 30 درصد از کرانه باختری را تحت کنترل دائمی اسرائیل قرار دهد – اما اسرائیلی هایی که در این منطقه زندگی می کنند گفته اند که این توافق نامه که به فلسطینی ها اجازه می دهد اگر در شرایط خاصی شرایط خاص خود را به دولت اختصاص دهند ، واقعاً برای شهرکهای بحث برانگیز بد است. .

مهاجران در الون مور به RT گفتند که زندگی می شود “غیرممکن” زیرا اساساً جامعه آنها به مرکزیت یک کشور فلسطین تبدیل به یک انسداد می شود.

“ما نمی توانیم بدون اسکورت نظامی خارج شویم ،” یک زن اسرائیلی اشاره کرد. “تعداد بمب بیشتر ، تیراندازی بیشتر وجود خواهد داشت … پلیس فلسطین حتی ما را به حساب نمی آورد.”

Boaz Haetzni ، فعال اسرائیلی ، از دونالد ترامپ رئیس جمهور خواست تا “تجدید نظر” به اصطلاح “معامله قرن” وی گفت که هدف از این امر حاکمیت برای شهرک های غربی بود ، اما اسرائیل نباید 70 درصد باقیمانده از زمین را تبدیل به قلمرو تحت کنترل فلسطین کند.

اخبار مرتبط  با تماشای بیش از 40 کیلو گرم مواد منفجره خودرو TEAR APART به دلیل اینکه پلیس هند از قتل عام تروریستی در کشمیر جلوگیری می کند - RT World News

این احساسات توسط Benny Katzovel ، رئیس پیشین شورای منطقه ای ساماریا ، منعکس شد که به RT گفت که ترامپ نسبت به همتایان اروپایی خود از اسرائیل حمایت بیشتری نشان داده است ، اما او بود “دادن [Israelis] خطر بیشتر از چیزهای خوب است. “

به نظر می رسد که مهاجران جناح راست مخالف این اقدام هستند ، به نظر می رسد اکنون نتانیاهو با برنامه های گسترده ای با مقاومت گسترده روبرو است. روز شنبه ، هزاران تظاهرکننده چپ در تل آویو جمع شدند تا الحاق آن را رد کنند. یکی از برگزار کنندگان معترض ، عضو کنست ، نیتزان هوروویتس ، در سخنانی به جمعیت گفت که تصرف این قلمرو یک “جنایت جنگ” که منجر به خونریزی شود.
همچنین در rt.com
نتانیاهو برای جلوگیری از زندان به دنبال الحاق کرانه باختری است. اما او خاور میانه را آتش می زندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *