معامله با اسرائیل امنیت بیشتری به امارات نخواهد داد ، تنها به نفع ترامپ – روحانی ایران – RT World News است

رئیس جمهور امارات متحده عربی با عقد قرارداد با اسرائیل ، “اشتباه بزرگی” کرده است. او معتقد است که هیچ چیزی از آن پیروز نمی شوند و فقط به دنبال دونالد ترامپ در مسیر انتخاباتی خود هستند.

رئیس جمهور حسن روحانی توافق بین امارات و اسرائیل را منفجر کرد ، که روابط دیپلماتیک مستقیمی را بین آنها برقرار می کند و نوید بخش هایی از توافق های دو جانبه را در آینده ای نزدیک می دهد. بود “یک اشتباه بزرگ ، یک عمل خیانتکار” ، رهبر ایران شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت.

آنها به کشور خود ، مسلمانان و عرب ها خیانت کردند. آنها فکر می کنند با نزدیک شدن به دشمنان اسلام و ایران می توانند امنیت خود را فراهم کنند. این یک اشتباه است ، “ او درباره دولت امارات گفت.
همچنین در rt.com
اردوغان تهدید می کند که روابط دیپلماتیک با امارات را قطع کرده و سفارت خود را به دلیل توافق برای عادی سازی روابط با اسرائیل تعطیل می کندتوافقنامه امارات و اسرائیل اتحاد ضمنی را که سالهاست بین دو کشور وجود داشته و رسمیت می یابد ، توسط بسیاری از ناظران درک می شود که بر اساس خصومت مشترک آنها با ایران پایه گذاری شده است. امارات متحده عربی اولین در میان سلطنت های خلیج فارس بود که روابط دیپلماتیک با کشور یهود برقرار کرد.

اخبار مرتبط  روسها و ایرانیان با قول ثروت وزارت امور خارجه پس از پیشنهاد ایالات متحده 10 میلیون دلار برای هکرها "دخالت در انتخابات" ، از قول ثروتمندان وزارت امور خارجه اسپم شده اند - RT World News

روحانی افزود: این واقعیت که این توافق نامه توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ، که به کارگزاری آن کمک کرده است ، اعلام شد ، نشان می دهد که چه کسی از این توسعه سود خواهد برد

اگر این یک معامله اشتباه نبود ، چرا پس از آن در یک کشور ثالث ، در آمریکا اعلام شد؟ بنابراین یک آقا در واشنگتن رأی می دهد ، شما به کشور خود ، مردم ، مسلمانان و جهان عرب خیانت می کنید؟

این اقدام توسط برخی از ملل در جهان اسلام از جمله ترکیه منفجر شد. منتقدین می گویند امارات متحده عربی فلسطین را به اسرائیل فروخته و الحاق برنامه ریزی شده سرزمین های خود را تسهیل می کند.

در متن این توافق نامه آمده است که الحاق به حالت تعلیق در خواهد آمد ، اما نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو تصریح کرد که برنامه های دولت وی برای سرزمین های کرانه باختری تغییر نکرده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *