معاون نخست وزیر ایرلند با نوشیدنی در پارک (VIDEOS) حمله کرد – اخبار جهانی RT

Tanaiste ایرلندی (معاون نخست وزیر) لئو وارادکار قبل از فرار از صحنه ، هنگامی که یک زن اسکیت بوردی به او نزدیک شد و چیزی شبیه یک فنجان قهوه را در صورتش قرار داد ، یک نقطه تلویزیونی خراب کرد.

در فیلم هایی که روز جمعه در شبکه های اجتماعی پخش شد ، می توان وارادکار را در حال ضبط قطعه ای مقابل دوربین در میدان موریون دوبلین مشاهده کرد. زنی برای مدت کوتاهی با خدمه تلویزیون صحبت کرد ، به وارادکار نزدیک شد و سپس آنچه را که به نظر می رسید یک فنجان قهوه یا چای بود ، به صورت او انداخت و لباس ترد Tanaiste را خیس کرد.

در حالی که وارادکار مبهوت مایعات را لرزاند ، شرور ماسک زده با پای پا فرار کرد.

وارادکار تا ژوئن به عنوان Taoiseach (نخست وزیر) ایرلند فعالیت می کرد و پس از تشکیل حزب ائتلاف با Fianna Fail و حزب سبز پس از انتخابات فشرده در ماه فوریه ، نقش شماره دو را عهده دار شد. پس از توافق طرفین با یک سیستم چرخشی رهبری ، میکائیل مارتین ، رهبر فیانا فایل ، جایگزین وارادکار شد.

اخبار مرتبط  چند هفته نیترات آمونیوم در بندر بیروت کشف شد که همان ماده باعث انفجار ویرانگری شد - RT World News

رهبر Fine Gael با محبوبیت 75 درصدی در ژوئن ، دفتر محبوب خود را ترک کرد. با این حال ، اتحاد وارادکار با مارتین برای بسیاری از طرفداران مهم بود و فیانا فی از آن زمان محبوبیت خود را جلب کرد و در نظرسنجی اخیر تنها 10 درصد موافقت کرد.

انگیزه کمین نوشیدنی جمعه ناشناخته است. وارادکار خودش در یک کنفرانس مطبوعاتی شوخی کرد که او “فکر کردم ابتدا Avril Lavigne است که دیدم این دختر با اسکیت بورد و اسموتی در حال نزدیک شدن است.” تانائیست افزود که او هفته آینده با پلیس صحبت خواهد کرد ، اما معتقد نیست که او به جزئیات امنیتی احتیاج دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *