معترضان در آستانه 2 جلسه دادرسی در فساد نتانیاهو با پلیس در اورشلیم و تل آویو درگیر شدند (عکس ، فیلم های ویدئویی) – RT World News

درگیری ها بین پلیس و معترضین که روز یکشنبه به خیابان های اسرائیل راه یافته اند ، از جمله به محل اقامت رسمی نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در اورشلیم ، کشیده شده است و خواستار استعفای وی و پاسخ مثبت دادن به تاج خود است.

پلیس در حالی که هزاران معترض معترض استعفای نتانیاهو را به اتهامات فساد اداری اعلام کردند و علیه پاسخ دولت به پاندمی Covid-19 تظاهرات کردند ، از توپهای توپ و واحدهای نصب شده برای پراکنده کردن جمعیت در بیت المقدس و تل آویو استفاده کرد.

این هفته جمعیت چهارم برای چهارمین بار به محل اقامت رسمی نتانیاهو در اورشلیم راهپیمایی کردند.

آخرین اعتراضات علیه نتانیاهو یک روز قبل از جلسه دوم دادگاه او به اتهام کلاهبرداری ، نقض اعتماد و پذیرش رشوه صورت گرفت.

دولت روز جمعه محدودیت های جدیدی را درمورد Covid-19 اعلام کرد که این کشور عوارض اقتصادی سنگینی بر این کشور وارد کرده است.

اخبار مرتبط  AP برای سرمایه گذاری "سیاه" و "بومی" ، می گوید "مشورت" انجام همان کار با "سفید" - RT World News

معترضین ادعا كردند كه به جای اقدام برای جلوگیری از موج دوم بیماری ، رهبر اسرائیل بیشتر با مشكلات قانونی خود روبرو شده بود.

“به جای برنامه ریزی مبارزه با سیستم عدالت ، شما باید برنامه ریزی کرده بودید تا علیه بیکاری مبارزه کنید.” یکی از سخنرانان این تجمع ضد دولتی در پارک چارلز کلور تل آویو گفت ، به نقل از قدس قدس.

پلیس تعدادی از معترضین را در تل آویو ، که معترضین راهها را مسدود کرده و اشیاء را به مأموران پرتاب کردند ، بازداشت. گفته می شود حداقل یک افسر اسپری فلفل داشت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *