معترضان ضد قفل پس از اعلام محدودیت های جدید Covid-19 اتومبیل های پلیس را در ناپل سر و صدا می کنند – VIDEO – RT World News

معترضین در سومین شهر بزرگ ایتالیا در ناپل از منع رفت و آمد معترض شدند و به وسایل نقلیه پلیس حمله کردند. پس از انتشار فرمان Covid-19 به یک رکورد جدید روزانه ، فرماندار برای یک قفل جدید خشم را برانگیخت.

شعار دادن “آزادی!” جمعیت خشمگین جمعه شب با عبور مقداری بطری ، بمب دود و سایر مواد منفجره به سمت مأموران از خیابان های شهر عبور کردند. برخی دیگر با استفاده از ظروف زباله اقدام به برپایی موانع و آتش زدن برخی از آنها کردند. پلیس در حالی که می خواست آشوبگران را متفرق کند ، گاز اشک آور به کار گرفت.

فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که گروهی از افراد به وسایل نقلیه پلیس حمله می کنند و مأموران را مجبور به ترک صحنه می کنند.

اعتراضات گسترده در ناپل و شهر بندری سالرنو علی رغم ممنوعیت رفت و آمد شبانه که توسط فرماندار منطقه وضع شده بود و از روز جمعه آغاز شد. به ساکنان منطقه جنوب کامپانیا دستور داده شد تا 13 نوامبر از ساعت 11 شب تا 5 صبح در خانه بمانند.

وقتی روز جمعه فرماندار وینچنزو د لوکا اعلام کرد که یک “فوری” قفل کردن تا 40 روز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ضروری بود.“داده های فعلی در مورد میزان عفونت نشان می دهد که هر نوع اقدامات جزئی بی اثر است” او گفت ، توضیح داد كه بستن آن امری حیاتی است “همه چیز،” بجز مشاغل ارائه دهنده خدمات ضروری و جلوگیری از جابجایی بین مناطق.

اخبار مرتبط  رئیس نیروی دریایی ایران ساخت زیر دریایی های پرقدرت هسته ای را پس از شعله ور شدن جدید در خلیج فارس در نظر گرفت - RT World News

“من نمی خواهم یک اتومبیل کامیون پر از تابوت ببینم ،” دی لوکا گفت:

ایتالیا اولین کشوری در جهان بود که در 9 مارس پس از ویروس به سرعت بر سیستم مراقبت های بهداشتی در شمال منطقه لومباردی غلبه کرد ، قفل سختگیرانه در سراسر کشور را ایجاد کرد. دولت سرانجام با بهبود اوضاع شروع به کاهش تدریجی محدودیت ها کرد. با این حال ، مقامات مجبور شدند اقدامات سختگیرانه تری علیه Covid-19 اعمال کنند زیرا در ماه های اخیر بسیاری از کشورهای اروپایی سن در موارد ویروس کرونا افزایش یافت.
همچنین در rt.com
اسپانیا در رأس 1 میلیون مورد Covid-19 قرار دارد و انگلیس با ادامه موج موج دوم ، روزانه رکورددار آزمایش های مثبت استروز چهارشنبه ، نخست وزیر جوزپه كنته از ایتالیایی ها خواست كه مقاومت كنند “فداکاری های کوچک“برای مبارزه با ویروس ، مانند جلوگیری از سفرهای غیر ضروری ، به طوری که دولت مجبور به اعمال محدودیت های شدیدتر نباشد.

در همین حال ، ایتالیا روز جمعه 19143 مورد جدید Covid-19 را گزارش کرد ، که یک رکورد روزانه جدید است و از پنج شنبه 16،079 مورد بیشتر است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *