معترضین با پلیس درگیر شدند و در میان اعتراض روز اول ماه مه ، تور گیوتین را با شخصیت نخست وزیر در تورین ایتالیا راه اندازی کردند (ویدئو) – RT World News

پلیس ضد شورش برای جلوگیری از رسیدن آنها به تاون هال با معترضین در تورین درگیر شد. جشن های رسمی روز کارگر با محدودیت های Covid-19 در داخل خانه برگزار می شد ، در حالی که صدها نفر به خیابان ها آمدند.

خبرگزاری ایتالیایی ANSA گزارش داد ، بیش از هزار نفر که پرچم قرمز و بنرهایی در دست داشتند ، در تورین برای تظاهرات سنتی ماه مه جمع شدند. چندین موکب در خیابان ها حرکت کردند و در میدان شهر توسط تاون هال جمع شدند. یکی از بزرگترین آگهی ها چنین است:بحران سلامت ، بحران اجتماعی ، بحران زیست محیطی ، برای نجات خود باید سیستم را تغییر دهیم.“معترضان همچنین یک گیوتین بداهه را با ساختگی نخست وزیر ماریو دراگی ساختند.

اخبار مرتبط  اتحادیه اروپا و چین پس از 6 سال گفتگو "اصولاً" قرارداد سرمایه گذاری منعقد کردند - اخبار جهانی RT

تنش ها از زمانی آغاز شد که معترضین سعی در شکستن طناب داشتند. همانطور که در تصاویر آژانس ویدیویی RT’s Ruptly دیده می شود ، پلیس سپس جمعیت را مجبور به دور شدن از ساختمان Town Hall کرد.

در میان محدودیت های Covid-19 ، رویدادهای سنتی روز کارگر کاهش یافت ، در حالی که نمایندگان اتحادیه های صنفی در حالی که مراسم از یک صفحه نمایش خارج از تلویزیون پخش می شد ، در شهردار با شهردار دیدار می کردند.
همچنین در rt.com
ضرب وشتم اول ماه مه: معترضین و پلیس ضد شورش در خیابانهای لیون نبرد می کنند (VIDEOS)اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *