معترضین به قفل شدن ملبورن پلیس پلیس را “نژاد پرست” می نامند در حالی که آن را با میله پرچم گسترده ای هدف قرار می دهند – اخبار جهانی RT

لشکرهای معترضین در درگیری های شدید در ملبورن در میان افزایش تنش ها در مورد قفل کرونا در شهر که بیش از 100 روز به طول انجامیده است ، با پلیس سوار درگیر شدند.

صدها معترض در حالی که فریاد می زدند روز جمعه به سمت مرکز هنری شهر حرکت کردند “آزادی” و “طرف خود را انتخاب کنید” در پلیس به اصطلاح “روز آزادی” رالی که حدود ساعت 14 به وقت محلی آغاز شد.

همزنان در میان جمعیت 200 تا 300 نفری از فیلم های لگد زدن به اسب های پلیس گرفته شده و با تیرهای پرچم به آنها ضربه می زنند. در یک لحظه معترض یکی از اسب ها را a نامید “نژاد پرست.”

بسیاری از معترضین از ماسک زدن خودداری کردند و فریاد زدند “ویکتوریا رایگان” در حالی که برخی پلاکاردهایی با پیام هایی مانند “رسانه ویروس است” ، “Covid-19 کلاهبرداری است” و “بیدار شو ، ایسی.”

پلیس معترضان را در حرم یادبود “قوطی” کرد ، و با استفاده از اسپری فلفل ، چندین دستگیری را با وخیم تر شدن اوضاع و خشونت آمیز انجام داد. معترضان دستگیر شده برای راهپیمایی جمعه می توانند جریمه های مضاعف شوند: یکی به دلیل نقض محدودیت های ویروس کرونا و دیگری به دلیل نقض قوانین حاکم بر رفتار در حرم.

نخست وزیر دانیل اندروز این اعتراض را چنین توصیف کرد “شرم آور” و “غیرقانونی” در حالی که استدلال می شود این قفل سخت کار کرده است ، با اشاره به کاهش چشمگیر پرونده های جدید از زمان شروع آن.

عده ای سریعاً سرزنش شماره های بزرگ قبلی قبلی را به دلیل واکنش نادرست اولیه او به گردن اندرو انداختند و خواستار تحقیق در مورد نحوه شیوع بیماری همه گیر شدند.

ملبورن بیش از 100 روز در حالت قفل است و محدودیت 25 کیلومتری سفر همچنان برقرار است.

اخبار مرتبط  چراغهای گازدار Pompeo آلمانی ها با نگرانی های مربوط به حریم خصوصی هوآوی ... به طور اتفاقی فراموش می کنند NSA جاسوسی در مرکل - RT World News

قوانین قفل این هفته کاهش یافت اما محدودیت های مشخصی همچنان برقرار است. ملبورنی ها مجاز به جمع شدن در فضای باز و در گروه های بیش از 10 نفره بین دو خانوار هستند.

مقامات در ایالت ویکتوریا بارها مورد انتقاد قرار گرفته اند ، زیرا چندین حادثه مشهور در مورد خشونت پلیس ، توجه رسانه های بین المللی را به خود جلب کرده است.
همچنین در rt.com
هنگامی که مقامات ایالتی تمدید قوانین قفل را در نظر می گیرند ، پلیس ویکتوریا از دستبند زدن در ساحل باردار باردار فیلم برداری کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *