معترضین در برلین پس از بیرون راندن چمباتمه “زن-انارکا-کوئر-فمینیسم” (عکسها ، ویدئو) – RT World News

معترضان در برلین جمعه شب پس از اخراج اجباری تقریباً 60 نفر از ساکنان کوسه زن و شوهر زن نشین “Liebig 34” ، جمعه شب با بطری و مغازه ها و ماشین های خرابکار پلیس برخورد کردند.

ناآرامی ها در منطقه میته مرکز پایتخت آلمان اتفاق افتاد ، جایی که حدود 2000 نفر خشم خود را از بستن محل اسکات خاموش کردند. حدود 1900 افسر به منطقه اعزام شدند و گفت آنها مرتبا با سنگ ، بطری و ترقه شلیک می شدند.

در آنچه رسانه های آلمانی اقدامات گروههای متفرقه ای را توصیف كردند و از اعتراض اصلی جدا شدند تا ویران شود ، چندین اتومبیل به آتش کشیده شد و اموال تخریب شد.

این خشونت ها با اخراج یک چمباتمه چپ رادیکال در منطقه همسایه فریدریش شاین آغاز شد. از دهه 1990 به عنوان محل زندگی خود در لیبیگستراس 34 نامگذاری شد.

اخبار مرتبط  بنابراین خوک ها پرواز نمی کنند ... بلکه مارها انجام می دهند ، و دانشمندان اکنون می دانند چگونه - RT World News

بیشتر بخوانید: پلیس ضد شورش با خودروی زرهی مستقر شده برای بیرون راندن کمون “anarcha-queer-feminist” در برلین (VIDEOS)

اقامت جمعی در اواخر سال 2018 ، پس از پایان مدت اجاره خانه ، ناخواسته شد. دادگاهی در اواسط سپتامبر حکم به اخراج این گروه داد. صبح روز جمعه پلیس برای اجرای این دستور وارد شد و حدود 1500 افسر را كه از چندین ایالت آلمان برای عملیات جمع شده بودند ، اعزام كرد.

علی رغم مقاومت سرنشینان که خود را در محاصره قرار دادند ، پلیس دسترسی پیدا کرد و 57 نفر را مجبور به ترک کرد. اعتراضات به دنبال اخراج در Friedrichshain نیز اتفاق افتاد ، اما برخلاف همتایان خود در میته ، آنها اکثراً مسالمت آمیز بودند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *