معترضین در صحنه پاریس مراسم خاکسپاری را پس از دستور بارها و کافه ها برای بستن مجدد (VIDEOS) مسخره کردند – RT World News

کارگران رستوران و بار پاریسی با حمل یک تابوت مسخره به خیابانها آمده اند ، این بیانگر عصبانیت آنها از محدودیت های جدید Covid-19 است که به گفته آنها کل صنعت را از بین خواهد برد.

معترضین در تجمعی که روز پنجشنبه توسط اتحادیه صنفی محلی در پایتخت فرانسه ترتیب داده شد ، مراسم تشییع جنازه را با جملات ”بارها – رستوران ها – باشگاه ها” روی تابوت نوشته شده است. دیگران علامتی را بالا نگه داشتند “صنعت رستوران 1686-2020 ، RIP ،” اشاره به سالی که اولین تجارت از نوع کافه در پاریس افتتاح شد. برخی از معترضین دیده می شود که در حال شلیک مشعل های دود است.

فعالان آنچه را که آنها خوانده اند تقبیح کردند “قتل بخش ما توسط دولت.” مدیری در یکی از مراکز در معرض خطر انقراض به رسانه های محلی گفت که محدودیت های جدید به کل صنعت ضربه بدی وارد می کند. “پس از گذراندن یک سال به خصوص دشوار و سه ماه تعطیلی ، ما بار دیگر مجبور به بستن حداقل برای دو هفته هستیم. به نوعی این مرگ تجارت ماست “ او گلایه کرد.

روز دوشنبه ، دولت پاریس را به همراه چندین منطقه دیگر در حداکثر سطح هشدار دو هفته ای برای کرونا قرار داد. این به این معنی است که کافه ها و کافه ها باید خاموش شوند ، در حالی که رستوران ها باید سختگیرانه تر عمل کنند “پروتکل های بهداشتی” به منظور از سرگیری کار. در همان زمان ، به دانشگاه ها و مدارس دستور داده شد که ظرفیت خود را محدود کنند.

اخبار مرتبط  یک زن پس از اینکه گفته می شود ماسک می زند ، با "کونگ فو" به کارمند فروشگاه مواد مخدر حمله می کند - RT World News

مقامات گفتند که این محدودیت های شدیدتر بود برای مقابله با نرخ در حال رشد Covid-19 لازم است. “این اقدامات ترمز است زیرا اپیدمی خیلی سریع پیش می رود” دیدیه لالمنت ، رئیس پلیس پاریس روز دوشنبه به خبرنگاران گفت.

مقامات روز چهارشنبه 18،746 مورد جدید را ثبت کردند – که از ابتدای شیوع آن یک رکورد روزانه است – و روز پنجشنبه 18129 مورد دیگر است. رئیس جمهور امانوئل مکرون نیز قول داده است “محدودیت های بیشتر” در مناطقی که عفونت همچنان با سرعت زیادی گسترش می یابد.

هنگامی که این کشور برای اولین بار توسط ویروس کرونا مورد حمله قرار گرفت ، فرانسه در ماه مارس وارد یک قفل در سراسر کشور شد. سرانجام مقامات موفق شدند جلوی شیوع بیماری را بگیرند و به تدریج محدودیت ها را برطرف کردند تا اینکه در هفته های اخیر میزان عفونت مجدداً افزایش یافت.
همچنین در rt.com
تماشا: مردم علی رغم محدودیت هایی که پس از 2 روز از 18 مورد پرونده جدید ایجاد شده ، مانند ساردین در یک قوطی به قطار پاریس فشار می آورندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *