معترضین پس از حمله تروریستی در وین ، افراط گرایی اسلامی و نژادپرستی راست را محکوم می کنند (VIDEO) – RT World News

گروهی از فعالان در اعتراض به تروریسم و ​​نژادپرستی در خیابان های وین راهپیمایی کرده اند. هفته گذشته پایتخت اتریش دچار حمله مرگبار جهادی شد.

تظاهرکنندگان پرچم ها و پرچم های آنتیفا را با خود حمل کردند “با هم علیه تروریسم” و “با هم علیه داعش” همانطور که آنها از ساختمان اپرای شهر به سمت محل حمله ای که در 2 نوامبر رخ داد حرکت می کردند. آنها هم افراط گرایی اسلام گرایانه و هم نفرت نسبت به اقلیت های مذهبی و قومی را فریب دادند.

“از نظر من ، ادیان صلح آمیز هستند ، حتی اگر برخی از مردم نفرت پراکنی کنند. مهم است که یادآوری شود که ما باید با همبستگی رفتار کنیم “ دانشجویی که در این راهپیمایی شرکت می کرد به خبرگزاری ویدئویی Ruptly روسیه گفت.

“در وین ، و در بسیاری از مناطق دیگر جهان ، ما در حال حاضر یک مشکل بزرگ با سیاست های بسیار راست داریم. چند ماه پیش راهپیمایی های فاشیستی در وین برگزار شده است. “ آکسل مگنوس ، یک فعال صنفی ، گفت.

اخبار مرتبط  آمریكا نماینده ایران در عراق را به دلیل ارتباط با نیروی قدس و گروه های شبه نظامی تحریم كرد - RT World News

هفته گذشته ، یک فرد مسلح قبل از اینکه توسط پلیس کشته شود ، چهار نفر را در مرکز شهر کشت و 23 نفر دیگر را زخمی کرد. عامل این حادثه یک جوان 20 ساله متولد اتریش و از نژاد آلبانیایی بود و هوادار دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) بود. بعداً دولت اسلامی مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت. مرجع مذهبی اسلامی اتریش ، سازمان غیر دولتی پیشرو مسلمان این کشور ، تیراندازی را محکوم کرد.

به دنبال این حمله ، گروهی از فعالان جناح راست با اعتراض مشعل در وین ، از مقامات خواستند كه اقدامات بیشتری را علیه رادیكالهای اسلامگرا انجام دهند و قوانین مهاجرت را تشدید كنند. آنها با مخالفان معترض روبرو شدند و آنها را برچسب زدند “نازی ها”
همچنین در rt.com
اتحادیه اروپا برای سرکوب “ایدئولوژی نفرت” بدن “آموزش امام” را در سراسر اروپا مورد توجه قرار می دهدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *