معترضین چپگرای WATCH در آخرین ایستاده با اخراج از میخانه برلین با پلیس درگیری کردند – RT World News

جمعه ها در حالی که پلیس حکم اخراج برای میخانه Syndikat را اجرا کرد ، که ده ها سال به عنوان مکان تجمع مورد علاقه فعالان چپ دست بود ، در سال جمعه در برلین رخ داد.

صدها نفر در روز جمعه در ولسوالی Neukolln برلین برای اعتراضات خندق گذشته به اخراج قریب الوقوع این میخانه جمع شدند. پلیس با تعداد زیادی وارد عمل شد و برای تکرار احتمالی شورش که روز شنبه هفته گذشته اتفاق افتاد ، آماده شد.

برخی از درگیری ها بین نیروهای مخالف یک شبه اتفاق افتاد ، و گاهاً فعالان پلیس را با ترقه و بطری می کشیدند و افسران نیز با اسپری فلفل پاسخ می دادند. بیش از 40 معترض در میان درگیری ها دستگیر شدند ، در حالی که شش افسر پلیس زخمی شدند. سازمان آتش نشانی نیز درگیر شد و آتش سوزی دامپستر را که توسط فعالان آغاز شده بود ، خاموش کرد.

اخبار مرتبط  وکیل گفت: ترامپ به جولیان آسانژ پیشنهاد داد در ازای افشای منبع انتشار نامه های الکترونیکی DNC 2016 معامله PARDON - RT World News

اقدام جمعه ظاهرا آخرین فصل تاریخ میخانه Syndikat است که به مدت 35 سال در Neukolln فعالیت می کند. پس از عدم تمدید تمدید اجاره نامه با صاحبخانه ، یک شرکت تابعه از گروه ویلیام پیرز انگلیس ، دستورالعمل این میخانه به خارج از کشور صادر شد.

در نبرد حقوقی متعاقب ، جمعی که اداره تأسیس را گم کرد. تخلیه به دستور دادگاه در ابتدا برای ماه آوریل برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 به تعویق افتاد.
همچنین در rt.com
18 افسر زخمی شده در درگیری با معترضین ضد ماسک برلین (VIDEOS)اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *