معترضین WATCH شعله های آتش روشن می شوند و علی رغم ممنوعیت تظاهرات دسته جمعی در حین محکومیت Covid-19 ، برپا می کنند تا شب ولپورگیس در برلین جمع شوند – RT World News

پلیس تظاهرات Walpurgis Night در برلین را که معترضین با نقض اقدامات قرنطینه تحمیل شده در میان همه گیر Covid-19 تجمع کرده بودند ، شکسته است. تظاهرات غیر مجاز بیشتر در روز ماه مه پیش بینی می شود.

چند ده تن از فعالان چپ پوست ماسک پوشیده از چشمان شامگاه پنجشنبه ، علیرغم ممنوعیت مجامع عمومی گسترده ، عصر امروز در منطقه فردریشیشاین پایتخت آلمان تجمع کرده بودند. آنها در حالی که روی دو بالکن یک خانه ایستاده بودند ، شعله های آتش سوزاندند ، بلندگوها را تنظیم کردند و آگهی های خود را از ویندوز آویزان کردند.

پلیس به صحنه آمد و به معترضان دستور داد منطقه را پاك كنند. هیچ درگیری عمده ای گزارش نشده است ، اما مأموران فیلمبرداری حداقل یک نفر را فیلمبرداری کردند. با این حال ، به گفته Die Welt ، “ده ها” از افراد بازداشت شده یا اطلاعات شخصی آنها بررسی شده است. از صبح امروز جمعه هیچگونه بازداشتی از سوی پلیس گزارش نشده است.

در حدود 100 نفر در روز گذشته پنجشنبه تظاهرات برپا کرده بودند که فعالان با ماسک پوشیدند و از یکدیگر فاصله گرفتند. همچنین در آن روز ، جمعی از جوانان یک ساختمان مسکونی متروکه در منطقه Westend شهر را اشغال کرده بودند و قصد داشتند یک “پروژه جوانان” آنجا. چند ساعت بعد اسكاتورها توسط پلیس پاك شدند.

اخبار مرتبط  آیا این زندگی واقعی است؟ دانشگاه برتر فناوری اطلاعات هند میزبان مراسم تجمع در فضای 3D VIRTUAL - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=648qif-w9cE

برلین و سایر شهرهای آلمان معمولاً در تاریخ 1 ماه مه تظاهرات بزرگی را مشاهده می کنند. با این حال ، به دلیل اقدامات قرنطینه ، مقامات فقط در حدود 20 راهپیمایی در پایتخت اجازه داده اند ، از جمله اعتراض به محاصره ، که بیش از 20 نفر در هر تجمع حضور ندارند. . برخی از گروه های چپ ، از رسانه های اجتماعی خواسته اند تا راهپیمایی های غیرمجاز دیگری را برگزار کنند.

حدود 5،000 افسر پلیس برای حفظ نظم در برلین مستقر شدند. آندریاس گیزل ، وزیر کشور این شهر گفت که مقامات این کشور هستند “آماده” برای اعتراضات غیرمجاز پلیس خواهد شد “متناسب عمل کنید ، اما به طور مداوم” او هشدار داد.
همچنین در rt.com
“مصونیت” با مزایا؟ آلمانی ها نگران هستند که دولت ، شناسنامه های “زندگی را آسان تر” برای بازماندگان Covid-19 کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *