معترض WATCH در حالی که به اتهام پلیس در اعتراض BLM در بروکسل سوار شد ، در صندلی سالن سرقت کرد – RT World News

یک راهپیمایی گسترده ضد نژادپرستی در بروکسل ، بلژیک به خشونت کشیده شد ، زیرا قاطع ترین معترضین به غارت و حمله به پلیس روی آوردند. به هر حال حداقل یک معترض به نظر نمی رسید که اصلاً به ضرب و شتم اهمیت دهد.

چندین فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که مردی که هنگام تظاهرات هرج و مرج در بروکسل روز یکشنبه در بروکسل در وسط جاده نشسته است – درست همانطور که یک تیم پلیس نصب شده قصد اتهام معترضین غیرقانونی را داشت.

در حالی که بدکاری های مرد مطمئناً قابل توجه بود ، مهارت افسران پلیس سوار شده نیز به طور حتم استثنایی بود ، زیرا آنها موفق شدند بدون برخورد به معترض ، جانوران با شکوه خود را بر روی معترض فشار دهند و یا در جاده باریک به یکدیگر سوار شوند.

ویدئوی دیگر نشان می دهد که این مرد تنها کسی بود که در جای خود باقی ماند ، در حالی که معترضین دیگر صفوف را شکستند و از سواره سواری پیشروی فرار کردند.

پایتخت بلژیک در حال تحمل موج خود در اعتراضات الهام گرفته از ایالات متحده علیه نژادپرستی نهادی و خشونت پلیس است. این اعتراض بسیار شبیه به اعتراضات در ایالات متحده و سایر پایتخت های اروپایی است ، قبل از اینکه به هرج و مرج و غارت شروع شود ، با صلح و آرام آغاز می شود.

اخبار مرتبط  چین ایالات متحده را مقصر "مانع" مبارزه جهانی علیه انتشار گازهای گلخانه ای می داند ، وعده می دهد تا سال 2060 کربن خنثی شود - RT World News

معترضین دیده می شود که درگیری با پلیس ضد شورش ، که با گاز اشک آور ، و همچنین باتوم و اتهام سوارکاری پاسخ داده است ، دیده می شود.

همانطور که در ایالات متحده ، که خشم بسیاری از بناهای کنفدراسیون را هدف قرار داده است ، میراث بلژیک نیز مورد هدف معترضین قرار گرفت. آنها بویژه چندین مجسمه از پادشاه لئوپولد دوم را که مسئولیت نسل کشی در کنگو در اواخر دهه 1800 بود ، خراب کرده اند. چند روز پیش طومارهای متعددی مبنی بر حذف کلیه بناهای تاریخی به پادشاه فقید آغاز شد.

اعتراضات الهام گرفته از ایالات متحده طی چند روز گذشته چندین کشور اروپایی را فرا گرفته و به ویژه در بعضی از مناطق به شدت خشونت بار شده است. انگلستان صحنه های خاصی را آشفته دیده است ، در حالی که معترضین با پلیس درگیر شدند ، به اسب های خدماتی حمله کردند و حتی یک تندیس یک بازرگان برده را پاره کردند و آن را به رودخانه ای در بریستول انداختند.
همچنین در rt.com
تقریبا 40K خواستار حذف مجسمه هایی هستند که نشان می دهد پادشاهی بلژیک در دوران استعمار ، مقصر نسل کشی کنگو استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *