معلم فرانسوی سر بریده شده بصورت آنلاین DOXXED بود ، در حالی که مسجد شکایت والدین خود را در مورد کاریکاتور “مرد برهنه” از حضرت محمد (ص) به اشتراک گذاشت

معلم فرانسوی ساموئل پاتی ، که روز جمعه به طرز وحشیانه ای در نزدیکی پاریس کشته شد ، هفته گذشته مشخصات خصوصی خود را در شبکه های اجتماعی افشا کرد ، پس از اینکه والدینی شکایت کرد که کارتون های پیامبر محمد (ص) را در کلاس به نمایش گذاشته است “مرد برهنه”.

گفته می شود شکایت اصلی توسط پدر دختری 13 ساله ارائه شده است که در مدرسه در Conflans-Sainte-Honorine ، جایی که پتی به تدریس تاریخ و جغرافیا می پرداخت ، تحصیل کرده است. وی در ویدئویی در فیس بوک گفت که معلم مدتی در اوایل این ماه به کلاس کاریکاتور a نشان داده است “مرد برهنه،” با بیان اینکه “پیامبر مسلمان”

پدر ادعا کرد ، قبل از نمایش تصاویر توهین آمیز – که به اعتقاد گسترده ای کارتون مجله مشهور هجو Charlie Hebdo است – معلم از مسلمانان خواست تا کلاس را ترک کنند. دخترش و یک پسر مسلمان دیگر از رفتن امتناع ورزیدند ، و سپس با شکایت از والدین خود از این تصاویر عصبانی شدند.

پدر دختر سپس هم مسلمانان را به اقدام علیه معلم فراخواند و از آنها خواست تا برای اخراج پتی از مدرسه شکایت کنند. در حالی که پست اصلی حاوی نام پتی نبود ، اما اطلاعات کافی برای شناسایی معلم را داشت.

به زودی ، بازنشرهای رسانه های اجتماعی شامل داده های شخصی Paty ، تصاویر صفحه ای که به صورت آنلاین پخش می شود ، است.

رانندگی برای اخراج معلم توسط مسجدی محلی پشتیبانی می شد ، که آدرس ویدیو را به اشتراک گذاشت و از پیروان خواست تا با پدر دختر آزرده تماس بگیرند.

اخبار مرتبط  مجسمه ASTEROID به اندازه آزادی که در حال عبور از کره زمین است ، به عنوان شش سنگ فضایی به گذشته خود می چسبند - RT World News

این پست که ظاهراً مشخصات خصوصی معلم را در بر نداشت ، پس از قتل پتی توسط مسجد ساقط شد ، زیرا بیانیه ای را برای محکومیت قمه زنی منتشر کرد.

“ما این وحشیگری را به شدت محکوم می کنیم ، اسلام و آموزه های آن به شدت با چنین اقداماتی مخالفت می کنند” La Grande Mosquée de Pantin نوشت.
همچنین در rt.com
مردی که معلم فرانسوی را سر برید و “پلیس” را به پلیس پناهجوی چچنی تبار قومی متولد مسکو – دادستانروز جمعه ساموئل پتی در Conflans-Sainte-Honorine کشته و گردن زده شد. عامل این حادثه که به عنوان یک جوان 18 ساله چچنی تبار شناخته شده است ، پس از شلیک اسلحه با دست به سمت مأموران ، توسط پلیس در شهر همسایه اراگنی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

دادستان مبارزه با تروریسم فرانسه روز شنبه گفت ، مظنون قتل از وضعیت پناهندگی در فرانسه برخوردار بود و در ماه مارس اجازه اقامت دریافت کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *