مقامات آلمانی پس از اینکه شهردار اشتوتگارت خواستار واژگان خنثی جنسیتی شد از “پولیس زبان” هشدار داد – RT World News

براساس گزارش رسانه های آلمانی ، فریتز کوهن ، شهردار اشتوتگارت پس از ارائه پروتکل های زبان بی طرف برای کارمندان در شهر ، از سوی وزرای ایالتی وی رد شد.

دستورالعملهای جدید کسانی را که در تالار شهر اشتوتگارت کار می کنند ترغیب می کند از عناوین شناسایی جنسیتی مانند “آقای.” هنگام مراجعه به همکاران قوانین جدید همچنین تصریح می کند که در ارتباطات کتبی ، “آقا یا خانم عزیز” باید جایگزین شود “مردم عزیز.”

به عنوان یک قاعده کلی ، عباراتی که از جنسیت استفاده می کنند “کلیشه هاکوهن ، یکی از اعضای سبزها ، باید از این امر جلوگیری شود.

حکم وی در میان موجی از وضعیت صحیح سیاسی در ایالات متحده و اروپا صادر می شود ، اما به نظر می رسد که دیگر سیاستمداران ایالت بادن-وورتمبرگ فکر می کردند که شهردار خیلی دور شده است.

نخست وزیر امور خارجه وینفرد کرتشمان ، عضو دیگر گرینس ، از ابراز نگرانی ابراز کرد “افسران پلیس زبان.” وی گفت: در حالی که مردم باید به یکدیگر توجه داشته باشند ، چنین اقدامات افراطی می تواند منجر به آن شود “ترور فضیلت”
همچنین در rt.com
برده ها و اربابان بیشتر نیستند: مهندسان توییتر طیف وسیعی از شرایط را برای مبارزه با “زبان فراگیرتر” می توانند ممنوع کنند.اخبار مرتبط  رئیس کمیته برگزار کننده می گوید ، اگر کرم ویروسی تا سال 2021 تحت کنترل نباشد ، المپیک توکیو را به تعویق انداخته شد - RT World News

احساسات آینه سازی کرتشمان ، وزیر فرهنگ بادن-وورتمبرگ ، سوزان آیزنمان ، اولویت های شهردار اشتوتگارت را زیر سوال برد.

“شما باید بپرسید که آیا دیگر نگرانی نداریم ،” او به آژانس خبری آلمان گفت.

کوهن از رهنمودهای جدید خود دفاع كرد و خاطرنشان كرد كه آنها تأییدات گسترده ای از سوی مقامات شهری دریافت كرده اند. او استدلال کرد که نگرانی در مورد “پولیس زبان” بی اساس بودند زیرا پروتکل ها فقط توصیه هایی هستند که به موجب قانون قابل اجرا نیستند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *