مقامات آلمانی پس از توهین و تفحص مردم فرانسه در شهر مرزی عذرخواهی کردند – RT World News

بیماری همه گیر کروناویروس به یک آزمایش سخت وحدت اتحادیه اروپا تبدیل شده است ، و یک شهر کوچک مرزی آلمان به طور جدی آن را شکست می دهد. مقامات زنگ هشدار نسبت به افزایش سنگر پرخاشگری مردم محلی نسبت به بازدیدکنندگان از فرانسه را شنیده اند.

مردم گرسهایم بیش از دو دهه است که در کنار هم با فرانسوی ها زندگی می کنند و از مرز مرز نمادین بین دو کشور عضو اتحادیه اروپا عبور می کنند بدون آنکه حتی به آن توجه کنند.

اما در اواسط ماه مارس این مرز و بوم واقع شد ، زیرا آلمان خود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 از همسایگان خود خاموش کرد. تنها استثنائاتی که برای کالاهای تحویل داده شده بود ، و خارجی هایی که در خارج از کشور زندگی می کردند اما روزانه در آلمان کار می کردند.

با این حال ، به اصطلاح مسافرهای مرزی دیگر در گرسهایم استقبال نمی کردند. نگرانی های سلامتی به سرعت از دوستی با اهالی محل ، که از این مطلع شده اند که آنها بدترین ناحیه کروناویور را در فرانسه برای یک همسایه در کنار خود داشتند ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. گراند استت در حال حاضر بیش از 2،000 تلفات ناشی از این بیماری دیده است ، در حالی که شمار تلفات در ایالت مجاور آلمان سارلند تقریباً بالای 40 سال است.
همچنین در rt.com
“امید محتاطانه”: مرکل می گوید منحنی Covid-19 آلمان “در حال صاف شدن” است و ممکن است به زودی آرامش از قفل قفل شروع شوداوضاع به قدری بد شد که مایکل کلیووت ، شهردار گرسهایم ، روز پنجشنبه مجبور شد یک آدرس ویدئویی را ضبط کند تا به نوعی تلاش کند و مردم خود را به ذهن خود جلب کند.

او همچنین به وب سایت T-Online گفت که “دوستان فرانسوی ما” در خیابان ها ، سوپر مارکت ها و داروخانه ها توهین شده اند. برخی از آنها تف می زدند و تخم مرغ ها را روی آنها ریخته بود ، در حالی که یک بازدید کننده از آنها خواسته شد “به کشور تاج دار خود برگردید.”

کنسول فرانسه در سارلند ، کاترین رابینت ، هجوم های تهاجمی علیه هموطنانش را تأیید کرد و گفت که “در بعضی مناطق در نزدیکی مرز یک فضای پرتنش وجود دارد.” او گفت که حتی کارمندان فرانسوی طولانی مدت شرکت های آلمانی در محل کارشان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

اخبار مرتبط  اولین اسکادران هواپیماهای جنگنده رافائل ساخت فرانسه به عنوان تنش با چین در حال ورود به هند هستند - RT World News

اما کلیووت فقط مردمی را در گرسهایم سرزنش نمی کند که اتفاق افتاده است. او همچنین دولت فدرال در برلین را مقصر می داند. شهردار اصرار دارد که بسته شدن مرز نیز اشتباه بوده است “آنچه ما نیاز داشتیم اقدام مشترک با فرانسه بود.”

وی توسط وزیر اقتصاد سارلند آنکه Rehlinger ، که در توییتر خود نوشت: “قلب ما در مرزهای بسته با فرانسه و لوکزامبورگ خونریزی می کند.”
همچنین در rt.com
نه کن! پلیس فرانسه از تعطیل شدن مسافرانی که احتمالاً فرار از قفل لندن در جت های خصوصی است ، دور می زنددر همین حال ، دولت فدرال از فرانسه عذرخواهی می کند – البته برای شهروندان آلمانی ، نه مرزهای بسته. وزیر خارجه آلمان ، هایکو مئاس در توییتر خاطرنشان کرد: “coronavirus چیزی از ملیت نمی داند. برای کرامت انسانی نیز همین است. “

رفتار كسانی كه به وحشت كوید 19 تسلیم شدند و به بازدیدكنندگان فرانسه توهین كردند این بود “کاملاً غیرقابل قبول” ماس نوشت: آخر هفته ، و اضافه کرد که “همه ما در یک قایق هستیم.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *