مقامات آلمانی پس از طعمه گوشتی در پشت شیوع Covid-19 که 600000 نفر را در بازپرداخت تقاضای بازپرداخت حقوق خود قرار داده بودند ، عصبانی شدند – RT World News

یک کارخانه تولید گوشت آلمان در مرکز شیوع محلی Covid-19 که دو منطقه همسایه را در قرنطینه قرار داده است خواستار پشتیبانی دولت است. این اقدام مقامات آلمانی از جمله وزیر کشاورزی را عصبانی کرد.

“من با این خیلی همدردی نمی کنم ،” جولیا كلوكنر ، وزیر كشاورزی در گفتگو با درخواست كارخانه كارخانه گوشت تونیز در ایالت نوردراین-وستفالن به روزنامه Bild am Sonntag گفت. شرکت ها در آلمان حق دارند “بازپرداخت هزینه نیروی کار” اگر آنها مجبور شدند از سوی مقامات بهداشتی به تعطیل بروند اما هنوز مجبور به پرداخت کارمندان خود بودند.
همچنین در rt.com
منطقه دوم متوسطه مجدداً قفل Covid-19 را پس از شیوع کشتارگاه بازپرداختتنیس اخیراً درخواست چنین بازپرداخت را داده است. با این حال ، شیوع آن در اواخر ماه ژوئن در کارخانه خود است ، که در حدود 1500 نفر از کارمندانش در حال آزمایش مثبت برای ویروس بودند ، که باعث شد در وهله اول قفل شود. مقامات همچنین تصمیم گرفتند که احتیاط کنند که در پی این حادثه دو منطقه همجوار در پرجمعیت ترین منطقه آلمان نیز در یک قرنطینه قرار گیرند. از آنجا که “یک منطقه کامل” مجبور شد که قفل شود ، مطمئناً چنین مطالبات بازپرداختی “کمکی به کاهش تحریک عمومی نمی کند ،” كلوكنر خاطرنشان كرد.

احساسات وی توسط وزیر کار منطقه ، کارل ژوزف لومن ، که مشاوره می داد ، به اشتراک گذاشته شد “آقای تنیس و شرکای تجاری وی” به “خیلی سخت فکر کنید که چقدر بیشتر انتظار داریم که مردم نوردراین وستفالن دست به کار شوند.”

این واقعیت که گفته می شود این شیوع به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی در کارخانه تسهیل شده است و نقض قوانین ایمنی کار در میان همه گیری ها ، فقط باعث ایجاد آتش سوزی شده است.

اخبار مرتبط  تهدیدهای بمب و مرگ بر علیه سفارت چین در واشنگتن ساخته شده - پکن دولت آمریکا را مقصر می داند - RT World News

آنتون هافریتر ، رئیس فراکسیون حزب سبز در بوندستاگ ، گفت این اقدام نشان می دهد که مدیریت شرکت قابل اعتماد نیست. “هر کس به یک سیستم بهره برداری اعتماد کند ، سلامتی انسان را به خطر می اندازد و تا حدودی مسئول اقدامات قرنطینه ای است که باید اعمال شود در هنگام درخواست بازپرداخت احتمالی ، محدودیت اعمال می کند.” او گفت.
همچنین در rt.com
متخصصان اعلام كردند كه گوشت CHEAP مقصر شیوع Covid-19 در گیاهان گوشت است ، بنابراین شما نیز می توانید اشکالات لعنتی را بخورید.لیندا تووتبرگ ، دبیرکل حزب لیبرال آزاد دموکراتیک که معمولاً دوستانه تجارت دارد نیز از این شرکت خواست تا مسئولیت عدم عدم اقدامات قبلی در زمینه حفاظت از سلامت را برای کارمندان خود به عهده بگیرد.

این شرکت هنوز به این انتقادها پاسخ نداده است. تاکنون درخواست بازپرداخت خود را پس نگرفته است. هنوز مشخص نیست که این شرکت به دنبال چه مبلغی است.

پیش از این ، نخست وزیر نخست وزیر نوردراین-وستفالن ، آرمین لاشت را شیوع کووید 19 در این کارخانه نامید “بزرگترین بروز عفونت” در آلمان در آن زمان ، مقامات یک قرنطینه یك هفته ای را بر دو منطقه در منطقه تحمیل كردند ، كه در آن حدود 600000 نفر جمعیت را شامل می شد ، كه قرار بود تا 30 ژوئن دوام داشته باشد.

این کارخانه در 17 ژوئن بسته شده است و پیش بینی نمی شود حداقل تا 17 ژوئیه مجدداً افتتاح شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *