مقامات بهداشت می گویند که آلمانی ها که از کشورهای پرخطر باز می گردند ، Covid-19 را در فرودگاه ها آزمایش می کنند – RT World News

بنادر اصلی ورود به آلمان مجهز به پیشخوان های آزمایش برای پردازش مسافران از کشورهایی است که بیشتر تحت تأثیر کرونا قرار دارند – اقدامی برای جلوگیری از واردات از “مناطق پرخطر”.

دیلک کالایچی ، رئیس بهداشت برلین ، روز جمعه در پی گردهمایی وزرای بهداشت در امور خارجه ، اعلام کرد که این امر آلمانی ها را نه تنها از نقاط مهم Covid-19 ، بلکه از مقصد تعطیلات اروپا نیز بر می گرداند.

در سراسر جهان ، وضعیت همه گیر هنوز است “پویا” وی گفت ، در حالی که خطر واردات ویروس از خارج از کشور همچنان زیاد است. افراد ملزم به ادامه کار هستند “مراکز آزمون” مستقر در فرودگاه ها. هرکسی که آزمایش مثبت داشته باشد ، مجبور است خود را در خانه قرنطینه کند.
همچنین در rt.com
منطقه دوم متوسطه مجدداً قفل Covid-19 را پس از شیوع کشتارگاه بازپرداختاخبار مرتبط  اسپانیا ممنوعیت سیگار کشیدن خارج از منزل و کلوپ های شبانه و دیسکوها را به عنوان سنبله Covid-19 خاموش می کند - RT World News

“مسافران کشورهای غیر ریسک نیز می توانند طی 72 ساعت آزمایش شوند ، اما در فرودگاه ها نیستند.” او افزود. تست برای همه افراد برگشت پذیر رایگان خواهد بود ، و سیستم “کارت خروج” برگردانده می شود.

کلیایچی گفت ، از مسافران خواسته می شود تا جزئیات تماس خود را ترک کنند تا مقامات بتوانند زنجیره انتقال را ردیابی کنند.

آلمان در بین کشورهای اروپایی که بیشتر از همه تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته اند در رده پنجم قرار دارد. این کشور گزارش داده است بیش از 205،000 مورد فعال و 9،100 مرگ و میر ، با میزان مرگ و میر به طور قابل توجهی پایین تر از کشورهای همسایه است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *