مقامات دهلی نمایش اطلاعیه ها در خانه بیماران ویروسی کرونا را برای از بین بردن “ننگ اجتماعی” متوقف می کنند – RT World News

مقامات پایتخت هند اعلامیه را در خارج از خانه افراد آلوده به ویروس کرونا متوقف کرده اند زیرا این امر باعث می شود دیگران بیماری خود را پنهان کنند.

“کلاله ای برای بیماری ویروس کرونا وجود دارد و پوسترهای خارج از خانه آن را تقویت می کنند ،” کایلاش گاهلوت ، وزیر محیط زیست دهلی گفت. “با کنار گذاشتن این مسئله ، ما در حال افزایش آزمایش هستیم. ما می خواهیم افراد بیشتری بدون اینکه به کلاله ها فکر کنند ، خود را آزمایش کنند. “

هفته گذشته ، مقامات قول دادند که هیچ پوستری در خارج از خانه بیماران Covid-19 تحت انزوای خانه قرار داده نخواهد شد.

تصمیم برای حذف پوسترها توسط سازمان مدیریت حوادث دهلی گرفته شده است. در حال حاضر ، 12890 نفر در انزوای منزل هستند و نظارت بر هر بیمار ادامه خواهد یافت.
همچنین در rt.com
خاموش شدن ویروس کرونا ویروس تقریباً یک چهارم اقتصاد هند را از بین می برد و بدترین انقباض تاکنون را تجربه کرده استاخبار مرتبط  دانشمندان با آزمایش باورنکردنی موفقیت آمیز - مانند یک رودخانه ، جریان خود را جریان می دهند - RT World News

سورانجیت چاترجی ، مشاور ارشد متخصص داخلی در بیمارستانهای آپولو در دهلی نو ، این اقدام را “مثبت” توصیف کرد ، اما هشدار داد که افراد آلوده باید در خانه بمانند و “با رعایت تمام هنجارها مسئولیت بیشتری نسبت به جامعه نشان دهید.”

چاترجی معتقد است که این تصمیم برای پزشکان و سایر کارکنان بهداشتی که آلوده شده اند نیز تسکین می یابد.

آجیت جین از بیمارستان فوق تخصصی راجیو گاندی دولتی موافقت کرد “انگ وجود دارد” متصل به کوید -19.

وقتی یک پوستر در بیرون از خانه شخصی چسبانده می شود ، همسایگان شروع به اجتناب از خانواده می کنند. حتی پس از بهبودی ، مردم از آنها دور می شوند.

طبق گزارش وزارت بهداشت ، مجموع موارد ویروس کرونا در هند در روز دوشنبه 7.12 میلیون نفر بود. این آمار تنها در پشت ایالات متحده است که به 8 میلیون مورد نزدیک می شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *