مقامات دیگر که در اثر انفجار در ایران روبرو شده اند ، ترانسفورماتور را مقصر می دانند – رسانه های دولتی – RT World News

انفجار در نیروگاه در ایران ، این بار در بخش مرکزی جمهوری اسلامی رخ داده است. از وقوع این حادثه تلفات جانی گزارش نشده است ، که در پی وقوع یک انفجار و آتش سوزی در اماکن کلیدی ایران رخ داده است.

مدیرعامل شرکت برق اصفهان به خبرگزاری دولتی ایرنا گفت: این حادثه صبح زود یکشنبه در نیروگاه اسلام آباد رخ داد. وی گفت كه یكی از پست های آن به دلیل فرسودگی بر روی ترانسفورماتور منفجر شده است ، كسی در مجاورت مجروح نشده است.

این مقام گفت ، هیچگونه مشکلی در تأمین برق به ثبت نرسید ، و افزود: این پست بعد از حدود دو ساعت به بهره برداری بازگشت.

“تجهیزات آسیب دیده نیز تعمیر و تعویض می شوند ،” او گزارش داد

گفته می شود نیروگاه اسلام آباد با ساخت حدود 50 سال پیش قدیمی ترین استان مرکزی اصفهان در ایران است. این خدمات عمدتاً به آن شهر حدود دو میلیون نفر می رسد ، که دارای مکان های متعدد تاریخی است.
همچنین در rt.com
انفجار ترانسفورماتور باعث آتش سوزی نیروگاه های ایران شد (VIDEOS)انفجار اصفهان آخرین مورد در یک سری فزاینده از حوادث است که بر سایت های مهم صنعتی ، تأسیسات انرژی و زیرساخت های ایران تأثیر می گذارد. چهارشنبه گذشته ، چندین کشتی در یک کارخانه کشتی سازی در بندر بوشهر آتش گرفتند. در تاریخ 13 ژوئیه ، گزارشی از آتش سوزی در یک منطقه صنعتی در نزدیکی مشهد گزارش شده است.

اخبار مرتبط  به گزارش "محرمانه" سازمان ملل ، کره شمالی "احتمالاً" هسته های مینیاتوریزه را برای جا دادن موشک های بالستیک توسعه داده است - RT World News

ایستگاه های برق در سراسر کشور نیز در هفته های اخیر دچار حوادث مشابه شده اند. در تاریخ 4 ژوئیه ، آتش سوزی در گیاه زرگان واقع در شهر اهواز رخ داد. یک مقام آتش نشانی به رسانه های محلی گفت که این آتش سوزی توسط ترانسفورماتور ایجاد شده است که به دلیل گرمای بیش از حد منفجر شده است.

همچنین در حوادث مهم دیگری نیز در حوادث مهم دیگری رخ داده است که مهمترین آنها آتش سوزی در تأسیسات غنی سازی هسته ای نطنز بود. در حالی که مقامات ایرانی گفتند که علت آتش سوزی را مشخص کرده اند ، اظهارات تند آنها منجر به گمانه زنی هایی شد که اسرائیل یا ایالات متحده – دو طاغوت ایران – ممکن است این مرکز را خرابکارانه کرده باشند.
همچنین در rt.com
انفجارهای ایران: آیا اسرائیل و ایالات متحده فقط جنگ سایبری را آغاز کرده اند؟تهران هشدار داد كه اگر حادثه نطنز نتیجه ی ناكامی ها باشد ، بی جواب نخواهد ماند. سخنگوی وزارت امور خارجه هفته گذشته عباس موسوی گفت اگر خدمات ویژه این کشور تعیین کنند “عناصر خارجی درگیر شده اند ، آنها آن را اعلام می کنند ، و عواقب آن را به همراه خواهد داشت.”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *