مقامات – مسئولان خبر – RT World News – مرد با تهدید به منفجر کردن بمب در مرکز تجاری در کیف ، در حال مذاکره پلیس

به گفته مقامات اوکراینی ، پلیس در حال مذاکره با مردی است که ادعا می کند یک وسیله انفجاری دارد و در یک مرکز تجاری کیف نگهداری می شود.

مرد ناشناس وارد بانکی واقع در مرکز تجاری لئوناردو شهر شد و اعلام کرد که در کوله پشتی خود بمبی در اختیار دارد. معاون وزیر امور داخله اوکراین ، آنتون گراشچنکو گفت ، وی به یک کارمند بانک دستور داد تا با پلیس تماس بگیرد.

وی گفت: “مذاکرات با جنایتکار در حال انجام است ، ما خواستار تسلیم او هستیم. او خواستار این است كه رسانه ها به او اجازه دهند تا او بتواند مصاحبه هایی انجام دهد. “

پلیس با عجله به صحنه رفت و مذاکرات را با فرد آغاز کرد. کارمندان بانک از دفتر فرار کردند ، اما رئیس آنها تصمیم به ماندن در ساختمان گرفت.

از مردم خواسته شده است كه از منطقه جلوگیری كنند ، زیرا اجرای قانون از این مرد خواست كه تسلیم شود.

اخبار مرتبط  نخست وزیر ایتالیا ، کنته ، پیشنهادی راجع به انگیزه فوقانی کمک به کروناویروس روسیه - RT World News

ماه گذشته ، یک فرد مسلح در شهر لوتسک غربی اوکراین حدود 20 گروگان را گرفت. وی بعداً اسیر اسیركنندگان خود شد ، پس از آنكه رئیس جمهور ولدیمیر زلنسكی خواستار تأیید علنی “زمین زمینها” شد ، یك مستند آمریکایی در سال 2005 به روایت ژاكین فینیكس در مورد استفاده بشریت از حیوانات به عنوان حیوانات خانگی ، غذا ، لباس ، سرگرمی و تحقیقات علمی. سپس پلیس توانست با موفقیت گروگانگیر را خلع سلاح کند و دستگیر کند.
همچنین در rt.com
محاصره گروگانگیری اوکراین پس از آنکه رئیس جمهور زلنسکی خواسته عجیب مسلح را برآورده کرد و تأیید علناً فیلم 2005 خواکین فینیکس 2005 پایان یافتاگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *