مقامات هندی برای جلوگیری از آزار و اذیت آنها ، خانه های متخلفین قرنطینه را قرار می دهند – RT World News

مقامات محلی در دو شهر در هند هند مادیا پرادش برای جلوگیری از شیوع coronavirus ، مهر و موم کردن نقض کننده های قرنطینه در خانه های خود ، به درازا کشیدند و ضمن اطمینان از تحویل غذا و ملزومات آنها.

با توجه به اینكه هند از 25 مارس به حالت كامل بسته است ، مقامات ایالتی هیچكدام از زندانیان را برای اجرای مقررات سخت در خانه نگه نمی دارند … خوب ، تقریباً.

روزنامه هندوستان تایمز گزارش داد که حدود 47 نفر به دلیل نقض قرنطینه در مراجعین ولسوالی ها در شهرهای خواجوراهو و رنجارگار به طور موثری در خانه های خود قرار گرفته اند ، زیرا پس از آزادی از بیمارستان در مناطق دیگر بازگشتند.
همچنین در rt.com
پلیس هند فیلم های متخلفان شکار DRONES را با توضیحات خنده دار منتشر کردقرار بود بیماران قبلی برای مدت زمان قفل در خانه خود بمانند ، اما گفته می شود که این آیین نامه را زیر پا گذاشته است و در رعایت نکردن محدوده های موقت در هر دو شهر موفق نشده اند.

مقامات محلی توضیح دادند که آنها تصمیم گرفتند پس از دو روز نظارت بر حرکاتشان ، امور را به دست خودشان بگیرند.

وی گفت: “ما قبلاً هیچ قفل نكرده بودیم اما مشاهده كردیم كه طی دو روز گذشته بسیاری از آنها هنجارهای خانه را نقض كرده و به بیرون رفتند.” Swamnil Wankhede ، دادستان فرعی (SDM) منطقه ، گفت که این قدم فقط در مورد کسانی که “پس از 30 مارس از منطقه بیرون رفت و پس از معالجه خود در بیمارستان های گوالیور ، بوپال ، كانپور ، الله آباد ، دهلی به بیمارستان بازگشت.”

در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که این اقدام کمی از دسترسی است ، Wankhede به مردم اطمینان داد که کسانی که اکنون خود را در خانه های خود محبوس می کنند ، تمام نیازهایشان را برآورده می کنند.

ما برای تحویل وسایل ضروری شماره تلفن را به آنها داده ایم. ما در صورت نیاز به آنها “شماره تلفن اضطراری” را برای آنها تهیه کرده ایم.

این مقام گفت ، مقامات همچنین روزانه دو بار معاینه را بر روی ساکنان ایزوله انجام می دهند تا مطمئن شوند که وضعیت آنها خوب است.

اخبار مرتبط  هوشیاری ابدی ذهن عاری از مواد مخدر؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که پاک کردن خاطرات خاص ممکن است از عود اعتیاد جلوگیری کند - RT World News

هنوز مشخص نیست که ساکنان چه زمانی خواهند بود “آزاد شوید” با بسته شدن مهلکه در سراسر کشور در تاریخ 14 آوریل منقضی شده است
همچنین در rt.com
“ما باید مهمترین تاج را بسازیم!”: نانوایی هندی با شیرینی های با مزه Covid-19 سر (و معده) می چرخد ​​(VIDEO)مقامات اما این قانون را رد نکردند که ممکن است متخلفان قرنطینه به محض اینکه تمایل واقعی به همکاری با مقامات را نشان دادند ، خانه هایشان را محاصره کنند.

وی گفت: “این تصمیم فقط هنگامی گرفته شد که مشاهده شد که آنها در ساعات شب خانه های خود را ترک کرده اند. اگر آنها مایل به همکاری با دولت باشند و در این مدت در خانه های خود بمانند ، ما قفل ها را برداشته خواهیم کرد. “ شلندرا سینگ ، جمع آورنده ولسوالی چاتارپور گفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *