مقامات واکسن آلمانی چاره ای جز حدس زدن سن افراد از روی نام آنها ندارند – RT World News

قانون حریم خصوصی آلمان سختگیرانه است. مقامات یک ایالت که مجبور به بداهه نوازی بودند نامه هایی را برای افرادی با نام هایی با صدای قدیمی ارسال می کردند ، به این امید که آنها را به واکسن دعوت کنند.

ایالت نیدرزاکسن آلمان واکسیناسیون شهروندان در برابر Covid-19 را در اواخر ماه دسامبر با اولویت افراد مسن و آسیب پذیر آغاز کرد. برای افراد بالای 80 سال دعوت نامه هایی ارسال شده است که از آنها می خواهد برای تعیین وقت واکسیناسیون اقدام کنند ، اما قوانین سختگیرانه ایالت این تلاش را با مانع مواجه کرده است.

بنابراین ، حدس زدن بر اساس محبوبیت نام ها ، ممکن است افرادی که هانس ، کلاوس یا ایلزه هستند دعوت نامه هایی برای واکسیناسیون دریافت کرده اند ، در حالی که ممکن است از ساکسون های مسن به نام های لارا یا لوکاس بگذرند.
همچنین در rt.com
مرکز مهاجران ساکسونی به دلیل تکرار متخلفین قرنطینه به زندان Covid-19 تبدیل می شود – رسانه هازیرا تفسیر قانون ثبت فدرال آلمان در نیدرزاکسن مقامات را از استخدام یک شرکت خصوصی برای ترال ثبت شهری افراد مسن و آدرس آنها منع می کند ، همانطور که دولت ایالت برنامه ریزی کرده بود. در عوض ، مقامات ایالتی از یک پایگاه داده که توسط دویچه پست نگهداری می شود ، استفاده می کنند که آدرس ها را ذکر می کند اما تاریخ تولد را به طور کامل ذکر نمی کند.

به همین ترتیب ، مقامات واکسیناسیون از پایگاه داده دویچه پست خسته شده اند و در برخی موارد به سادگی سن افراد را بر اساس نام آنها حدس می زنند.

نگاه کردن به یک نام می تواند تصور تقریبی درباره سن کسی داشته باشد. این روزها تعداد کمی از والدین آلمانی نام فرزندان خود را فریتز می گذارند ، در حالی که ممکن است تعداد زیادی از افراد هشت پا به نام میا ملاقات نکنید. اما همیشه استثناهایی وجود دارد و دولت ایالتی این نکته را متذکر شد “همه افراد در نیدرزاکسن با سن بالاتر از 80 سال نامه ای دریافت نخواهند کرد.” در بیانیه بعدی ، دولت از شهرداری ها خواست تا با ساکنان مسن خود تماس بگیرند و از آنها بخواهند که قرارهای خودشان را تعیین کنند.

اخبار مرتبط  استرالیا امسال برای دومین بار مالیات سیگار را افزایش می دهد و آن را به گران ترین مکان در جهان برای سیگار کشیدن تبدیل می کند - RT World News
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت ، فراتر از ژانویه و محدودیت های جدید سفر در آلمان قفل خواهد شد ، اما واکسن اجباری نداردگرچه قوانین حریم خصوصی در نیدرزاکسن سخت است ، اما در کل آلمان نیز دقیق است. برخلاف همسایگان اروپای غربی ، تعداد کمی از خیابانهای آلمان در حالت نمای خیابان Google Maps قابل کاوش هستند. پلیس مجاز به نام بردن از مظنونان نیست و دادگاه ها حتی نمی توانند از مجرمان محكوم نام ببرند.

با این حال ، حتی اگر مقامات در هر 16 ایالت آلمان می توانند پایگاه های اطلاعاتی را ترال کنند و با شهروندان مسن خود تماس بگیرند ، دوزهای واکسن کافی برای دور زدن وجود نخواهد داشت. بر اساس عنوان روزنامه Bild ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در این هفته به نمایندگان پارلمان خود گفت که پس از هفته ها شایعات کمبود عمومی ، کمبود سهام کافی تا ژوئیه در دسترس نخواهد بود. در نیدرزاکسن ، دکتر کارولا ریمان ، وزیر بهداشت ، روز جمعه اعلام کرد که برای آینده قابل پیش بینی کمتر از 60،000 دوز در هفته تجویز می شود ، به این معنی که تقریباً 500000 پزشک هشت ماهه ایالت ممکن است زودتر از ماه آوریل واکسینه نشوند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *