مقامات پس از انتقال اشتباه مرزهای کشاورز بلژیکی با فرانسه ، در مورد جنگ ارضی شوخی می کنند – RT World News

یک کشاورز بلژیکی به طور تصادفی مرزهای کشور خود را گسترش داد و پس از پاکسازی سنگی در نزدیکی املاک خود ، پیمان 200 ساله با فرانسه را نقض کرد. خوشبختانه ، مقامات محلی معتقدند که می توان از جنگ جلوگیری کرد.

گفته می شود که این کشاورز اهل دهکده ارکلینز در بلژیک ، واقع در مرز فرانسه ، سنگ بزرگی به اندازه 2.29 متر (7.5 فوت) را جابجا کرده است تا تراکتور وی بتواند از این منطقه عبور کند. این سنگ که ظاهراً از این مرد بی خبر بوده است ، مرز فرانسه و بلژیک را نشان می دهد که در سال 1819 ایجاد شده است.

دهقان همچنین ادعا کرد برخی از نرده های خود را تغییر مکان داده و منطقه کوچکی از خاک فرانسه را جمع کرده است.

مقامات فرانسوی و بلژیکی پس از بررسی یک علاقمند به تاریخ با استفاده از برخی نقشه های قدیمی ، از مکان نادرست نشانگر مطلع شدند.

این نشانگر به عنوان بخشی از معاهده کورتریک نصب شد که پس از شکست ناپلئون در واترلو در سال 1815 امضا شد.

اخبار مرتبط  گلن گرین والد ، که به انتشار افشاگری های اسنودن کمک کرد ، پس از سانسور سردبیران برای گزارش بایدن ، از خروجی خود تأسیس کرد - RT World News

خوشبختانه ، هر دو طرف “اختلاف” ارضی نقض پیمان را خیلی جدی نمی گیرند.
همچنین در rt.com
Pardonnez-moi: دیپلمات سابق فرانسوی به دلیل شوخی “بدون معنی بله” “تجاوز به عنف” به عنوان “زن ستیز” فریاد زد“من خوشحال شدم ، شهرم بزرگتر بود ،” شهردار Erquelinnes ، دیوید لاوکس ، به تلویزیون فرانسه گفت. “اما شهردار Bousignies-sur-Roc موافقت نکرد.”

“ما باید بتوانیم از جنگ مرزی جدید جلوگیری کنیم” اورلی ولونک ، شهردار دهکده همسایه فرانسه ، شوخی کرد.

از کشاورز خواسته شده است که سنگ انگشت پا را به محل اصلی خود برگرداند. اگر او امتناع کند ، مقامات ، شاید به شوخی ، پیشنهاد کرده اند که وزارت امور خارجه بلژیک باید درگیر شود ، که به نوبه خود می تواند کمیسیون مرزی فرانسه و بلژیک را فعال کند که از سال 1930 جلسه نداشته است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *