مقامات چینی خوشه Covid-19 را در کارخانه بزرگ فرآوری مرغ در هاربین یافتند زیرا پکن محدودیت های جدیدی را ارائه می دهد – RT World News

یک خوشه جدید Covid-19 در هاربین ، در شمال شرقی استان هیلونگ جیانگ چین ، کشف شده است که مقامات 10 مورد Covid-19 علامت دار و 31 عفونت بدون علامت را ثبت کرده اند.

روز جمعه ، مقامات در چین گفتند که آنها یک خوشه جدید Covid-19 مربوط به یک شرکت محلی پردازش گوشت را که توسط مجتمع تایلندی Charoen Pokphand اداره می شود ، در هاربین چین شناسایی کرده اند.

مقام رسمی گفت که 10 مورد علامت دار Covid-19 و 31 عفونت بدون علامت در طی آزمایش ویروس در مقیاس انبوه تشخیص داده شد. مقامات با بیان اینکه اقدامات اضطراری برای کنترل شیوع انجام شده است ، افزودند که آزمایشات روی نمونه های محصول نیز در حال انجام است.

نمونه های گرفته شده از داخل کشتارگاه ، فضای سردخانه و فضای بسته بندی محصول ، از جمله یک راهرو ، نتایج مثبتی را برای ویروس به ارمغان آورد. در مجموع 1650 نمونه از کارخانه مواد غذایی این شرکت از روز پنجشنبه جمع آوری شده است.

مقامات محلی می گویند که آنها تمام محصولات این شرکت را از فروش خارج کرده اند. با این حال ، هیچ یک از 43،712 نمونه محصولات شرکت نتیجه مثبتی نداشته است.

اخبار شیوع در پلتفرم رسانه های اجتماعی Weibo رو به افزایش بوده است ، به طوری که برخی از کاربران از دیگران می خواهند محصولات تولید شده توسط مجتمع تایلندی را نخورند.

اخبار مرتبط  تهران هشدار می دهد ، ایالات متحده پس از اقدام "لغو و باطل" برای اعمال مجدد یک جانبه تحریم های سازمان ملل ، با انزوای "بیشتری" روبرو می شود - اخبار جهانی RT

کارگران بسته بندی گوشت در اروپا ، آمریکا و برزیل نیز در سال 2020 به شدت تحت تأثیر این ویروس قرار گرفتند و هزاران کارگر به Covid-19 آلوده شدند.
همچنین در rt.com
استفاده از واکسن اثبات نشده یک ورزش خطرناک است / اما با Covid-19 ارزش خطر را دارد ، رئیس CDC چین به RT گفتکوید در چین طی هفته های اخیر مجدداً ظهور کرده است ، برخی از مقامات با وجود کمبود موارد در منطقه ، محدودیت های جدیدی را تصویب کردند. پکن همچنین مردم را ترغیب کرده است که در تعطیلات سال نو قمری ، دوره ای که میلیون ها شهرنشین معمولاً برای جشن گرفتن به روستاهای خود برمی گردند ، سفر نکنند.

روز جمعه ، پرجمعیت ترین شهر چین ، شانگهای ، شش مورد جدید Covid-19 را گزارش کرد که اولین شیوع آن از ماه نوامبر است و باعث می شود دو بیمارستان پس از ارتباط با عفونت های جدید ، در محاصره قرار گیرند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *