مقاومت آن را از دست می دهد زیرا ترامپ برای کمک به Covid-19 ، ونتیلاتورهای اضافی آمریکایی را به روسیه ارائه می دهد – RT World News

رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت كه استدلال در آمریكا برای مقابله با شیوع coronavirus به اندازه کافی برای تهویه هوا تهیه شده بود ، رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت كه وی قطعات یدکی دیگری را به سایر مناطق سخت مانند روسیه ارسال خواهد كرد و بلافاصله منتقدان وی را تحریک می كند.

وی گفت: “من فکر می کنم روسیه به هواسازها نیاز دارد. آنها دوران سختی را در مسکو تجربه می کنند. ما می خواهیم به آنها کمک کنیم ، “ ترامپ روز چهارشنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی روزانه در باغ کاخ سفید گفت.

مقاومت آنلاین – معتقدین به سختی در تئوری توطئه مبنی بر تبانی ترامپ با روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا ، سالهاست که توسط دموکرات ها و رسانه های اصلی تحت فشار قرار می گیرند – به سرعت از این نظر به عنوان اثبات شرارت رئیس جمهور استفاده کردند.

opprobrium از مرزهای تأیید شده آبی با دهها هزار نفر از پیروان گرفته تا حسابهای تازه ایجاد شده با نامهای عمومی و بایدها و نبایدهای مختلف ، از همگان درمورد اینکه چگونه حتی ارائه تجهیزات پزشکی بسیار مورد نیاز به روسیه به خیانت رسیده بود ، فریاد می زد.

ترامپ همچنین از کمک به ایتالیا و اسپانیا ، دو کشور اروپایی که به سختی در اثر ویروس در طی دو ماه گذشته آسیب دیده اند ، یاد کرد ، هرچند که ایالات متحده از آن زمان به بعد در تعداد کاملاً موارد Covid-19 و تلفات از آنها پیشی گرفته است.

اخبار مرتبط  ترامپ دستور ایجاد ناوگان قطبی ICEBREAKER برای "حضور شدید امنیتی در قطب شمال" - RT World News

از روز چهارشنبه ، ایالات متحده تقریباً 635،000 پرونده ثبت شده و نزدیک به 28000 کشته دارد. شهر نیویورک نزدیک به یک سوم از کل مرگ و میر آمریکا به دلیل ویروس را تشکیل می دهد.
همچنین در rt.com
“این NUTS است!” روسها با دیدن قرمز بودن برنامه پوتین از کمک های تاجی برای ترامپ ، صف را نگاه می کنند و به دنبال اسب هدیه ای در دهان خود هستنددر اواخر ماه مارس ، روسیه در خلال گزارش هایی که ایالات متحده دچار کمبودهای اساسی بود ، هواپیمای مورد نیاز پزشکی را به نیویورک اعزام کرد ، با این که کرملین گفت که آنها امیدوار بودند که در صورت لزوم ایالات متحده متقابل شود. این کمک همچنین با زوزه اعتراض جمعیت “روسیهگیت” روبرو شد.

هنوز مشخص نیست که آیا روسیه واقعاً به کمک دستگاه های تهویه مطبوع ایالات متحده احتیاج دارد یا اینکه ترامپ از آن به عنوان نمونه ای از مازاد آمریکا استفاده می کرد یا خیر. روسیه تا کنون ، تقریباً در 25000 مورد از کشته های Covid-19 و 198 ، بیشتر در مسکو و منطقه اطراف خود ثبت کرده است.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز در اواخر ماه مارس ، روسیه حدود 40،000 دستگاه تهویه به 62000 مورد یا تقریبا در آمریکا داشت. با كمتر از نيمي از جمعيت آمريكا ، اين ترجمه به 27.3 دستگاه تهويه از 100000 نفر در روسيه و فقط 18.8 در آمريكا ترجمه شده است.
همچنین در rt.com
پس از هشدار پوتین به کشور “بحران خارق العاده”فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *