مقبره های باستانی و صدها اشیاء با سابقه “دوران طلایی” در تاریخ چین کشف شده در اصل جاده ابریشم – RT World News

باستان شناسان مشغول به کار در نقطه شروع جاده ابریشم در استان Shaanxi در شمال غربی چین گروهی از مقبره های باستانی با قدمت حدود 2000 سال تا اوایل سلسله هان را کشف کردند.

در کل 27 مقبره باستانی در مرکز استان Xi حفاری کشف شد و اجسام اشیاء از جمله مجسمه های سرامیکی و هزاران قطعه لباس جید کشف شد. چهار تا از مقبره ها در مقیاس وسیع است و کارشناسان می گویند مکان استراحت نهایی افراد مهم روز است.

بیش از 2200 قطعه لباس جید در عظیم ترین مقبره ها کشف شده و ترمیم آنها مرجع مهمی برای مطالعه سیستم لباس جید در دوران سلطنت خواهد بود. گودبرداری مقبره ها نیز قرار است بینش های ارزشمندی از آداب و رسوم دفن آن زمان به دست آورد.

اخبار مرتبط  مادورو در سخنان آتشین دولت "افراطی" ترامپ را تخلیه می کند - اخبار جهانی RT

سلسله هان از سال 202 قبل از میلاد مسیح به 220 میلادی مسیح شد و در تاریخ چین دوران طلایی به شمار می رود. مسیر تجارت جاده ابریشم در این مدت تأسیس شد و نقطه شروع آن در Xi باعث شد تا این شهر یکی از چهار پایتخت بزرگ باستانی چین باشد.

پیکره های سرامیکی کشف شده در روز دوشنبه کشف شده مورد توجه باستان شناسان قرار گرفته است. همچنین شیان خانه اولین ارتش مشهور ترااکوتای اولین امپراتور چین ، شین شی هوانگ است. قدمت این مجسمه ها تنها به چند سال قبل از تأسیس سلسله هان باز می گردد.
همچنین در rt.com
معابد وسیع و زیرزمینی عصر آهن که به پادشاهان باستانی ایرلند مرتبط هستند ، کشف شدندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *