مقصر روسیه است؟ ادعاهای MSM مبنی بر اینكه مسكو دست به شورش در ضد شورش و خشونت آمریكا زده است – كاملاً انتظار می رود – – RT World News

به طور کامل قابل پیش بینی است که سیاستمداران و رسانه های خبری انگشت خود را به روسیه برای شورش در سراسر آمریکا نشان می دهند ، تحلیلگران به RT گفتند ، زیرا مقصر دانستن کرملین برای همه چیز ناخوشایند تبدیل به سرگرمی آمریکایی شده است.

تظاهرات سراسر کشور علیه مرگ جورج فلوید به شورش و غارت در بسیاری از شهرها رسیده است و باعث ایجاد هرج و مرج – و همچنین فرصت طلبی سیاسی می شود. جورج سازوئلی ، یک پژوهشگر ارشد در موسسه جهانی سیاست به RT گفت: تلاش برای جعل روسیه برای بحران مساوی است.

“این کاملاً مورد انتظار بود. من نمی دانم چه مدت طول خواهد کشید تا رسانه های اصلی بتوانند یک زاویه روسی پیدا کنند. البته ، کوچکترین مدرکی برای این امر وجود ندارد ، اما انتظار می رود که ، “ او اشاره کرد.

به گفته سازولی ، آمریکا “نخبه لیبرال” این ایده را تصور کرده است که کرملین در گوشه و کنار کمین می کند – الف “عادت داشتن” این ریشه در پی از دست دادن هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بود.

افرادی که این کل را ارائه می دهند – روسیه مقصر است “آنها روایت می شوند ، آنها هنوز در طول سال 2016 به این نتیجه نرسیدند. این بازخوانی همان داستان تبانی ترامپ و روسیه است که هیچ مدرکی برای آن در دست نیست.

وی پیش بینی کرد که این شورش ها در نهایت به سیاست دونالد ترامپ به رئیس جمهور ایالات متحده کمک می کند ، زیرا هر چه بیشتر آمریکایی ها خواستار بازگشت به قانون و نظم هستند. به همین ترتیب ، دموکرات ها ناامید هستند که راهی برای نقاشی ضرب وشتم به عنوان یکی دیگر از توطئه های شوم و بی اساس – ترامپ و روسیه بیابند.

اخبار مرتبط  پرستاران فاقد مجوز فرانسوی ماکرون را در بیمارستان پاریس سرخ می کنند - RT World News

آندره ولتچک ، تحلیلگر سیاسی و روزنامه نگار اظهار داشت که تأسیس ایالات متحده نیز وقتی سخنرانی در مورد حقوق بشر در بقیه جهان می کند ، مایل است استانداردهای مضاعف خود را تحت پوشش قرار دهد.

“ایالات متحده آمادگی دارد تحریم هایی را علیه چین علیه هنگ کنگ اعمال کند ، به دلیل برخورد با معترضین ، بسیار خفیف تر از آنچه که اکنون در مینیاپولیس و سایر مناطق ایالات متحده می بینیم.” او به RT گفت
همچنین در rt.com
شورش های مینیاپولیس برنامه PUTIN است ، و معتقدین “روس گیت” هشدار می دهنداگرچه پوشش خبری در ابتدا میزان تخریب ناشی از آشوب و غارت را کمرنگ می کرد ، اما رسانه های رسانه ای ، اندیشمندان و مقامات شروع به تغییر دنده کردند. در جریان حضور در CNN ، رئیس اتحادیه Urban Urban City و شهردار پیشین نیواورلئان مارك مورلال حدس زدند كه ناآرامی های جاری در مینیاپولیس توسط مأموران روسی دامن زده شده است.

احساسات مشابهی توسط تیم والز ، فرماندار مینه سوتا ، ابراز شد که به طرز تلخی اظهار داشت که ایالت وی تحت تأثیر نوعی نفوذ خارجی قرار دارد. این نظریه در بین صاحبنظران سیاسی و مجریان اخبار نیز ریشه داشته است ، گرچه تاکنون نتوانسته اند ادعاهای خود را با هیچ مدرکی اثبات کنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *