ممنوعیت مجازات YouTube Stefan Molyneux را به دلیل گزارش “5 برابر سنبله” در حذف پس از شروع سرکوب “محتوای برتری” – RT World News

روشنفکر یوتیوب استیفن مولیکس کانال 14 سال و هزاران ویدیوی خود را حذف کرده است ، با این سکو که “سخن از نفرت” را عنوان می کند ، به عنوان تعدادی از مکان های آنلاین شخصیت های محافظه کار و راست گرای را هدف گرفته است.

مولینوکس – مجری رادیو آزادی ، به عنوان صورتحساب “نمایش فلسفه شماره یک جهان” – دوشنبه در مورد YouTube تنظیم شد که سیاستهای خود را تنظیم می کند “سخنان تنفرآمیز،” طبق بیانیه شرکت خاتمه وی در حالی صورت گرفت که در طول روز گسترده ای از رسانه های اجتماعی منتشر شد ، که حساب های برجسته مربوط به ترامپ را در Reddit و Twitch ممنوع اعلام کرد ، و همچنین سایر افراد راست گرای که به خوبی از YouTube پخش شده اند.

بیشتر بخوانید: توئیچ حساب دونالد ترامپ را به حالت تعلیق درآورد زیرا ردیت بزرگترین اجتماع هوادارانش را ممنوع اعلام کرد

“ما سیاست های سختگیرانه ای داریم که سخنرانی نفرت در YouTube را ممنوع می کنند و هر کانال را که به طور مکرر یا غیرقانونی آن سیاست ها را نقض کند ، خاتمه می دهیم.” سخنگوی YouTube به ممنوعیت های روز دوشنبه به The Verge گفت ، افزود: تغییر سیاست سال گذشته موجب حذف حذف های مشابه شده است.

پس از به روزرسانی دستورالعمل های ما برای بهتر رسیدگی به محتوای مافوق دینی ، ما شاهد حذف سنبله 5 برابر در حذف فیلم هستیم و بیش از 25000 کانال را به دلیل نقض خط مشی های بیان نفرت خاتمه دادیم.

پیش از این با افتخار نزدیک به 1 میلیون مشترک YouTube و صدها میلیون بازدید از ویدیو ، Molyneux کمپینی را برای برقراری مجدد کانال راه اندازی کرده است ، صدا زدن از طرفدارانش خواستند كه شركت را با تمجيد از تجديد حساب خود بازگردند. در بیانیه ویدئویی در توئیتر منتشر شد ، مولینو تأکید کرد که اتهامات علیه وی بی اساس است ، با بیان اینکه وجود دارد “تلاش بسیار هماهنگ” به سکوت “مخالفان” ، ممنوعیت او را با یک “سوزاندن کتاب”

“این اتهام معمول است ، که من به خشونت و نفرت و مواردی از این دست دامن می زنم که اصلاً صحیح نیست ،” وی گفت ، وی افزود که همیشه خواستار حل و فصل اختلافات اجتماعی با آنها بوده است “دلیل و شواهد” ، به جای خشونت

Molyneux در سال 2006 با نمایشی که عمدتاً به فلسفه سیاسی آزادی خواهانه و فرزندپروری مسالمت آمیز اختصاص داده شده بود ، شروع به بحث و گفتگو کرد و به آنچه منتقدان تصور می کردند ، پرداخته است. “نژادپرستی علمی” ، یا نظریه هایی که اختلافات بیولوژیکی قابل توجهی بین نژادها ایجاد می کنند. در حالی که این نماها باعث انتقاد شدید در سالها – و همچنین ممنوعیت سیستم عاملهای دیگر – برخی از مخترعین وی برای مخالفت با حذف کانال وی شد ، اعتراض کردند که او هنوز باید این موارد را داشته باشد. “حق صحبت کردن” حتی اگر نظر او باشد “خیلی بد و ناخوشایند.”

با این وجود برخی دیگر از مخالفان بخشش کمتری را بخشیدند ، با این حال برخی از برچسب زدن به محتوای Molyneux “مسیر” به “رادیکال شدن سوپرماسیست سفید” ، و “اولین قدم به پایین سوراخ خرگوش Alt-Right ،” یکی همچنین خاطرنشان می کند که چهره های آشکارتر نژادپرستانه مانند دیوید دوک و ریچارد اسپنسر به همراه او در پاکسازی دوشنبه ممنوع شده بودند.

Molyneux بدون مدافعانش نبود ، همانطور که بسیاری از آنها به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده تر برای سانسور آیکون های محافظه کار و جناح راست به صورت آنلاین ، اقدام به رمزگشایی از این اقدام کردند. برخی دیگر ابراز ناامیدی کردند که کل بدن وی دستمال زده شد ، و خاطرنشان کردند که بسیاری از فیلمهای اولیه او وجود داشته است “فوق العاده مفصل ، خوب تحقیق و منابع.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  گزارش شده است که افراد مسلح به بیمارستان MSF در کابل حمله می کنند ، بمبگذاری انتحاری و تیراندازی گزارش شده است - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *