مناسب برای یک پادشاه؟ بنا بر این گزارش ، خوان کارلوس ، پادشاه سابق اسپانیایی ، در میان رسوایی فساد سعودی ، به هتل لوکس ابوظبی فرار کرده است – RT World News

خوان کارلوس ، پادشاه سابق اسپانیا ، پس از فرار از کشور خود در میان ادعاهای فساد ادعا شده است که در یک هتل اسراف – یکی از گرانترین جهان در امارات متحده عربی اقامت داشته است.

خوان کارلوس ، پادشاه سابق اسپانیا ، پس از فرار از کشور خود در میان ادعاهای فساد ادعا شده است که در یک هتل اسراف – یکی از گرانترین جهان در امارات متحده عربی اقامت داشته است.

از زمان سلطنت سابق ، حكم تعجب آور خروج اسپانیا از روز دوشنبه ، بدون گفتن دلیل یا روشن شدن مسیر او ، گمانه زنی ها در رسانه ها رواج داشته است. اکنون ، روزنامه اسپانیایی ABC ادعا می کند که اطلاعات اختصاصی را در مورد مقصد خوان کارلوس در اختیار دارد. این خبرنامه حاکی است که پادشاه پیشین روز دوشنبه خود را از طریق اجاره 50 میلیون یورو اجاره ای جهانی 6500 یورو به خارج از کشور تبعید کرد.

این سلطنتی 82 ساله روز دوشنبه در شهر شمال غربی اسپانیا Vigo توسط یک هواپیما که ابتدا از پاریس به ابوظبی در حال مسافرت بود ، برداشت و آن را کاملاً دور از دسترس دانست. خوان کارلوس به همان روشی که یک شخص مشهور سفر می کرد: با تغییر در مسیر عبور و مرور ، به منظور خالی کردن مطبوعات ، در طول مسیر حرکت می کند.

در همان روز ، پادشاه پیشین در فرودگاه اجرایی البیتن ابوظبی فرود آمد که منحصراً برای پروازهای خصوصی که به پایتخت امارات متحده عربی می رسد استفاده می شود. از آنجا وی یک هلیکوپتر را به هتل امارات پالاس ، یکی از گران ترین در جهان ، که متعلق به دولت این کشور است ، برد.

اخبار مرتبط  مودی هند پایه و اساس معبد هندو را در سایت آیودیا پس از مشاجره طولانی با Musli به دست آورد - RT World News

هتل به عنوان یک مکان عظیم 850،000 متر مربع با یک ساحل اختصاصی و شش سوئیت ریاست جمهوری که در هر شب حدود 11 هزار یورو هزینه دارد ، ترویج می شود. ABC می گوید ، در یکی از این موارد ، سلطنتی در حال حاضر اقامت دارد.

مکان در نظر گرفته شده است “قلعه پاپاراتزی” و قبلاً توسط نیروهای شخصی تأمین شده توسط دوست شخصی خوان کارلوس ، ولیعهد محمد بن زاید آل نهیان تأمین شده بود. به گفته منابع ABC ، ​​پادشاه سابق اسپانیا رابطه خوبی با حق امتیاز خود در امارات دارد و این اولین اقامت وی ​​در هتل مجلل نیست.

وکیل پادشاه سابق ، خانواده سلطنتی و دولت هنوز از اظهار نظر در مورد محل زندگی وی امتناع می ورزند.

عزیمت خوان کارلوس درست پس از آن آغاز شد که دیوان عالی کشور تحقیقات مقدماتی درباره دخالت پادشاه پیشین در یک قرارداد ریلی با سرعت بالا در عربستان سعودی آغاز کرد. اگرچه خود خوان کارلوس تحت تحقیق قرار نگرفته است ، اما بعداً او ممکن است چنین شود ، زیرا دادگاه 100 میلیون دلار که گفته می شود به عنوان بازپس گیری این قرارداد دریافت کرده است ، تحقیق می کند.
همچنین در rt.com
پادشاه پیشین اسپانیا اعلام کرد که پس از منفجر شدن رسوایی فساد ریلی عربستان ، کشورش را ترک می کندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *