منتقدان بیدار شوک از مرگ شان کانری به عنوان فرصتی برای یادآوری اینکه او “مشکل” بود استفاده می کنند – RT World News

قبلاً صحبت از کشته شدن بد بود ، اما ارتش جنگجویان عدالت اجتماعی صندلی توئیتر در برابر تهاجم فرصت تبلیغ در مورد چگونگی “مشکل داشتن” افسانه فیلم سینمایی شان کانری با زنان مقاومت نکرد.

این بازیگر اسکاتلندی ، معروف به چهره جیمز باند ، شنبه در سن 90 سالگی درگذشت.
همچنین در rt.com
شان کانری ، بازیگر برجسته جیمز باند ، در سن 90 سالگی درگذشتاینترنت با عکس های نمادین و تصاویر گیف از ستاره عجیب 007 پر شده بود زیرا خبر مرگ او در سراسر جهان پخش شد.

پس از آن حزب منافقان متعبد مذهبی آمدند. ائتلافی از کاربران توییتر آبی رنگ به سرعت پرچم بیداری را برافراشتند و مردم غمگین و ناامید را در اینترنت جمع کردند تا عکس هایی از غول تازه مرده سینما تهیه کنند.

دقایقی پس از مرگ وی ، خبرنگار سی بی سی ، دینا سوماناك-جانسون ، كانری را به عنوان پشت سر گذاشتن یك توصیف كرد “میراث پیچیده” و او را به خاطر او رد کرد “دیدگاه های مسئله دار”

تکان دادن شجاعانه انگشتان که به بدن هنوز گرم کانری معطوف شده بود ، توسط تعداد بیشماری از داوران خود منصوب عدالت منعکس شد.

Connery’s Bond ، که برای بسیاری همچنان تصویر نهایی شخصیت است ، بود “تعریف شده توسط یک مردانگی سمی که متاسفانه به نظر می رسید او در خارج از صفحه نمایش دارد” نویسنده مستقل و منتقد سینما ، هانا اینس فلینت را نوشت.

خود كانری “یک مرد کاملاً ناقص بود که از رفتار بد عمل می کرد ،” دیوید روتکوپف ، نویسنده سیاسی ، در حالی که اعتراف کرد ، توییت کرد “او جیمز باند بود ، یک ستاره سینما واقعا عالی و مرگ او پایان یک دوره است.”

دیگران صریح تر بودند: کانری چنین بود “یک همسر مغرور و ضرب و شتم و از خشونت علیه زنان حمایت می کند” سامانتا گریر ، نویسنده و توسعه دهنده بازی گفت.

همسر اول کانری ، دایان سیلنتو ، ادعا می کند که این بازیگر اسکاتلندی در هنگام ازدواج از او بدرفتاری فیزیکی و کلامی کرده است. در یک مصاحبه جنجالی ، او استدلال کرد که در شرایط خاص سیلی زدن به یک زن توجیه پذیر است.

اخبار مرتبط  پومپئو خواستار تجارت اروپا با چین و انتخاب آزاد از طریق TYRANNY (به نفع ایالات متحده) - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=mzXkbJwrN38

برای برخی ، چنین دیدگاه هایی تضمین می کنند که نباید عزادار کانری باشد.

یک برداشت داغ اعلام کرد که ستاره جیمز باند است “اکنون زنان را در بهشت ​​کتک بزنید.”

https://www.youtube.com/watch؟v=GXkJEZxDGSo

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *