منطقه مادرید در ماه دسامبر به مدت 10 روز بسته می شود تا سفر در تعطیلات را در میان بیماری همه گیر Covid محدود کند – اخبار جهانی RT

اوایل ماه آینده منطقه مادرید اسپانیا 10 روز بسته می شود تا با جلوگیری از مسافرت مردم به این منطقه یا تعطیلات ملی ، از عفونت های کوویید جلوگیری کند.

مقامات منطقه ای مادرید روز جمعه گفتند که از 4 دسامبر به منظور جلوگیری از گسترش ویروس ، به مدت 10 روز از خروج و ورود افراد جلوگیری می کنند ، به ویژه با توجه به اینکه تعداد زیادی معمولاً در تعطیلات 6 دسامبر روز قانون اساسی سفر می کنند.

“ما می خواهیم در بهترین شرایط ممکن تا کریسمس باشیم” آنتونیو زاپاترو ، مقام ارشد بهداشت مادرید گفت.

این کشور تاکنون 1.54 میلیون عفونت گزارش کرده است – بعد از فرانسه ، دومین مورد در غرب اروپا است. اسپانیا در اواخر ماه اکتبر یک وضعیت اضطراری شش ماهه وضع کرد ، به مناطق اجازه می دهد تا مقررات منع رفت و آمد را محدود کرده و سفر را محدود کنند.

نخست وزیر پدرو سانچز اقدامات جمعه را كافی توصیف كرد و افزود “برای دو هفته متوالی ، شاهد افت عفونت های جدید با سرعت پایدار هستیم.” نخست وزیر گفت ، طی دو هفته گذشته ، عفونت های جدید به 436 نفر در هر 100000 نفر رسیده است ، در حالی که این میزان در هفته اول ماه نوامبر از 530 نفر کمتر بود.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور لهستان می گوید "ایدئولوژی" دگرباش جنسی حتی "ویرانگر" تر از بلشویسم است - RT World News
همچنین در rt.com
نخست وزیر اسپانیا برنامه واکسیناسیون بخش “قابل توجهی” از جمعیت تا نیمه اول سال 2021 را فاش کرددولت اکنون در حال آماده سازی یک طرح واکسیناسیون است که اوایل هفته آینده رونمایی خواهد شد ، اما سانچز گفت که a “بخش قابل توجه” از جمعیت اسپانیا در نیمه اول سال آینده علیه Covid-19 واکسینه می شوند.

وی توضیح داد كه اتحادیه اروپا با غول های داروسازی در مجموع یك میلیارد دوز واكسن ویروس كرونا امضا كرده و 10 درصد از دوزهای منعقده به اسپانیا اختصاص خواهد یافت.

طبق گفته سالوادور ایلا ، وزیر بهداشت ، واکسیناسیون رایگان خواهد بود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *