منع رفت و آمد 12 ساعته Covid حداقل برای 15 روز برای کل فرانسه اعلام شد ، نخست وزیر می گوید فشار بر بیمارستانها “زیاد” است – RT World News

ژان كاستكس ، نخست وزیر ، روز پنجشنبه اعلام كرد كه كلیه فرانسه از شنبه برای حداقل 15 روز در حصر ممنوعیت رفت و آمد در ساعت 6 عصر تا 6 صبح قرار می گیرد تا از فشار Covid-19 بر سیستم بهداشتی این كشور بكاهد.

در حال حاضر منع رفت و آمد 12 ساعته برای 25 منطقه از مناطق اداری سرزمین اصلی فرانسه 95 – معروف به عزیمت – در حال حاضر برقرار است ، اما اکنون به سایر کشورها که در حال حاضر تحت مقررات منع رفت و آمد 20:00 است ، گسترش خواهد یافت.

“در حالی که از سرگیری اپیدمی در اواخر ماه دسامبر در بخشهای خاصی متمرکز بود ، اکنون انتشار ویروسی مربوط به کل کشور است” نخست وزیر در یک کنفرانس خبری تلویزیونی گفت.

“فشار بر بیمارستانهای ما ثابت است ، اما در سطح بالایی است ،” Castex اضافه كرد ، با توضيح اينكه ميزان بروز ويروس در جمعيت اكنون به طور متوسط ​​50 مورد در هر 100000 نفر است.
همچنین در rt.com
سازمان نظارت بر حریم خصوصی فرانسه مقامات را به دلیل استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای اجرای قوانین Covid-19 و مقررات منع رفت و آمد انتقاد می کنداخبار مرتبط  بیش از 300 بازداشت شد که معترضین هنگ کنگ قانون قانونی امنیت جدید را نقض می کنند (VIDEO) - RT World News

Castex همچنین اقدامات بهداشتی دیگر را اعلام کرد ، از جمله اینکه از روز دوشنبه تمام ورود کنندگان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا باید یک آزمایش PCR منفی ارائه دهند و سپس بلافاصله پس از ورود به مدت هفت روز جدا شوند.

همه ورزشها و فعالیتهای داخل سالن ممنوع خواهد بود ، اما مدارس فرانسه می توانند برای ترکیبی از آموزش از راه دور و آموزش حضوری باز باشند ، هرچند بدون هیچ گونه اختلاط دانش آموزان بین کلاسها یا در سفره خانه ها.

“اگر در روزهای آینده شاهد وخیم شدید اپیدمی باشیم ، باید بدون تاخیر در مورد قفل جدید تصمیم بگیریم” Castex افزود ، در اشاره به احتمال اقدامات جدی تری که در صورت وخیم تر شدن وضعیت انجام می شود.

بیش از 69000 نفر بر اثر Covid-19 در فرانسه ، هفتمین بالاترین میزان مرگ و میر در جهان جان خود را از دست داده اند ، در حالی که این کشور طی هفته گذشته به طور متوسط ​​هر روز حدود 18000 عفونت جدید داشته است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *