“من برای آن انتخاب نشده ام!” شهردار فرانسه پس از حمله توسط خشمگین محلی هنگام خاموش کردن ، مجبور به فرار از خانه خود ناخدا شد – RT World News

یک شهروند فرانسوی پس از آنکه یک شهروند ناراضی وی را وادار کرد که برهنه شود در خانه با خود مسلح کند ، یک شهردار فرانسوی جان خود را از دست داد.

رویارویی عجیب و غریب به عنوان یک دیدار به ظاهر عادی بین پاسکال هوبرون ، شهردار 53 ساله شهر بیهورل در منطقه شمالی نرماندی فرانسه و یکی از ساکنان محلی از صبح سه شنبه آغاز شد.
این مقام مسئول جلسات کاری خود را در خانه انجام می داد ، زیرا سالن شهر به دلیل همه گیری Covid-19 بسته است.

در طی این جلسه ، مهاجم سلاح گرم سلاح (که بعداً مشخص شد یک تپانچه هوایی است) را بیرون کشید تا هوبرن را تهدید کند. “او به من اسلحه می زد و مانع خروج من از خانه می شد. شهردار به رادیو فرانسه بلو گفت.

علی رغم مسلح بودن مهاجم ، سرانجام شهردار با بیرون ریختن از خانه در لباس تولد خود و فرار از خیابان فرار کرد.

من برهنه شدم و فریاد برای کمک کردم ، به همسایه ای که مرا در گاراژ خود پنهان کرد.

در همین حال ، مظنون تسلیم پلیس شد و او را بازداشت کرد. تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده است.

اخبار مرتبط  افلاطون آن را صدا زد! زمین کاملاً از مکعب ها ساخته شده است ... حداقل به طور متوسط ​​- RT World News
همچنین در rt.com
وکالت آلمانی پس از مقاومت جدی در برابر قفل “غیر مشروط” Covid-19 به “روانگردان” ارسال شدهوبرون به رسانه های محلی گفت كه این مهاجم در اواخر دهه 50 خود یك ساكنان ناراضی بود كه او 15 سال از آن شناخته شده بود. “وی یک پروژه برنامه ریزی شهری را پیشنهاد داده بود ، که به دلیل مخالفت شدید از آن انجام نشده است [other] شهروندان ، “ این مقام توضیح داد ، و افزود كه مظنون در ابتدا برای بحث در مورد پروژه جدید به خانه خود آمده بود.

در مورد عکس برهنه ، هوبرون پیشنهاد کرد که این مرد می خواهد آن را در رسانه های اجتماعی منتشر کند. شهردار گفت این حادثه او را ترک کرده است “شوکه.”

“من تهدید به مرگ کرده ام ، اما این کار با اسلحه به شما نشان نمی دهد.” هوبرون از مصیبت خود گفت. “من به همین دلیل انتخاب نشده ام! من به اندازه کافی مهربان بودم که یک شهروند را در خانه خود پذیرایی کنم ، و ببینم چه اتفاقی افتاده است.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *