مهاجرت گسترده در حالی که یک سوم کارمندان شرکت فناوری Basecamp را پس از حاکمیت “عدم سیاست در کار” ترک می کنند – RT World News

کمتر از یک هفته پس از وضع قانون “عدم سیاست در محل کار” ، شرکت فناوری Basecamp حداقل یک سوم از نیروهای خود را از جمله کارمندان ارشد خونریزی کرده است ، با نظرات آنلاین نشان می دهد که یک شوخی در حال اجرا مقصر است.

Basecamp ، شرکت نرم افزاری پشت Ruby on Rails ، Campfire و HEY ، در میان سایر نوآوری ها است. در آنچه اکنون به یک پست وبلاگ تا حدودی جنجالی تبدیل شده است ، جیسون فرید ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، ممنوعیت “بحث های سیاسی و اجتماعی” در سیستم های پیام رسانی داخلی Basecamp را اعلام کرد.

فرید نوشت: “شما نباید تعجب کنید که آیا کنار ماندن از این به معنای همدست بودن شما است ، یا اینکه وارد شدن به آن به این معنی است که شما یک هدف هستید.”

“این آب ها به اندازه کافی دشوار هستند که بتوانند در زندگی حرکت کنند ، اما به طور قابل توجهی در کار بیشتر است. خیلی زیاد شده این یک حواس پرتی بزرگ است. این انرژی ما را هدر می دهد و گفتگوی ما را به سمت مکان های تاریک هدایت می کند. این سالم نیست ، به ما خوب خدمت نکرده است. “
همچنین در rt.com
ثروتمندترین افراد آمریکا در 100 روز اول بایدن – 195 میلیارد دلار ثروت خود را افزایش دادند – رسانه هااین حرکت سیاست های داخلی مشابهی را که در شرکت هایی مانند گوگل و آمازون معرفی شده بازتاب می دهد. نتیجه؟ طبق گزارشات ، یک سوم کارمندان Basecamp خریدها را پذیرفته و از شرکت جدا شده اند ، از جمله رئیس بازاریابی اندی دیدروسی و رئیس پشتیبانی مشتری Kristin Aardsma.

گزارش شده است که این تغییر سیاست به دنبال تنوع به کارمندان و تلاش برای ورود به آنها در پاسخ به جوک در حال اجرا ، 11 ساله با رنگ و بویی نژادپرستانه ایجاد شده است.

اخبار مرتبط  اوربان می گوید ، همه مهاجران غیرقانونی در خطر ابتلا به سلامت مجارستان در میان همه گیری Covid-19 - RT World News

در سال 2009 ، نمایندگان خدمات مشتری لیستی از اسامی را تهیه کردند که به نظر آنها خنده دار بود ، بسیاری از آنها آفریقایی یا آسیایی بودند. بنیانگذار شرکت دیوید هاینمایر هانسون این لیست را “از همه لحاظ اساسی بسیار اشتباه” توصیف كرد ، اما او و فرید تعداد زیادی از پرسنل خود را از دست دادند .

هانسون منتقدان خود در توئیتر را با به اشتراک گذاردن “توئیت اصلی اصلی” که توسط مخالفان خود نقل قول کرد و سخنان خود را در سال 2020 به کار برد ، مدیر عاملان را بخاطر تلاش برای غیر سیاسی نشان دادن ، خطاب قرار داد.

خروج پرسنل با هزینه مالی قابل توجه ، علاوه بر خسارت شهرت ، انجام می شود ، زیرا کارمندان خارج شده با بیش از سه سال در شرکت با شش ماه حقوق جبران می شوند ، در حالی که بقیه سه ماه حقوق دریافت می کنند.
همچنین در rt.com
سرمایه داری بیدار می خواهد طرز فکر ما را القا کند و یکی از بزرگترین تهدیدهای دموکراسی استفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *