موارد جدید Covid-19 در فرانسه می تواند 100000 در روز باشد ، دو برابر میزان ثبت شده عفونت – مشاور علمی دولت – RT World News

یک مشاور عالی دولت هشدار داده است که موج دوم ویروس کرونا ویروس کرونا نسبت به موج اول بدتر است و افزود که 52،010 مورد جدید یکشنبه ممکن است تنها نیمی از رقم واقعی باشد و قفل شدیدتری در این باره وجود داشته باشد.

“این یک شرایط دشوار است ، حتی بحرانی” ژان فرانسوا دلفرائی ، كه شورای علمی را راهنمایی می كند كه به دولت در مورد همه گیری می پردازد ، گفت. Delfraissy ، روز دوشنبه صحبت كرد ، به رادیو RTL گفت كه شورا حضور داشته است “متعجب از وحشیگری” طی دو هفته گذشته

مشاور ادعا کرد که تعداد واقعی عفونت های جدید احتمالاً دو برابر آمار اعلام شده رسمی است.

احتمالاً بیش از 50000 مورد در روز وجود دارد. شورای علمی تخمین می زند که ما تقریباً 100000 مورد در روز هستیم ،

روز یکشنبه ، فرانسه طی 24 ساعت گذشته 52،010 مورد ویروس کرونا را ثبت کرد که بیش از هر کشور دیگر در اروپا است.

Delfraissy با بیان اینکه ویروس به سرعت در حال گردش است ، افزود که تأثیر آن بر سیستم بهداشتی طی سه هفته آینده تحقق خواهد یافت.

اخبار مرتبط  ناسا تصویر خیره کننده ای از سیاره به اندازه زمین را در اختیار دارد که می تواند زندگی بیگانگان را در خود جای دهد - RT World News

مشاور دولت ادعا كرد كه موج دوم از موج اول قویتر است و اقدامات جدید Covid باید به زودی برای اطمینان از كارآیی آنها اجرا شود.

احتمال حرکت به سمت یک منع رفت و آمد گسترده تر هم در ساعت و هم در محدوده آن وجود دارد و می توان آن را در آخر هفته ها اجرا کرد.

از ابتدای شیوع همه گیر ، فرانسه 1،138،507 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است. ارقام اخیر باعث شده فرانسه بعد از آرژانتین و اسپانیا به کشوری با پنجمین مورد در جهان پس از ایالات متحده ، هند ، برزیل و روسیه تبدیل شود.
همچنین در rt.com
کارگران مراقبت های بهداشتی فرانسه “خسته” از خانه خارج می شوند و خواستار شرایط کار بهتر و حقوق بیشتر هستندسیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تحت فشار شدید موج دوم قرار دارد. دو هفته پیش ، کارگران بیمارستان در اعتراض بیرون آمدند و خواستار شرایط کار بهتر و حقوق بیشتر شدند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *