موارد جدید Covid-19 در چین ، از جمله نقاط مهم همه گیر ووهان – RT World News

یک مورد بومی جدید Covid-19 در استان هوبی چین گزارش شده است که صفر آن بیماری همه گیر است که باعث کشته شدن بیش از 270،000 نفر در سراسر جهان شده است.

پرونده جدید در ووهان مشخص شد و یکی از 14 مورد گزارش شده توسط مقام بهداشت چینی در روز یکشنبه است. کمیسیون بهداشت ملی گفت ، همچنین یک خوشه 11 عفونت در شولان ، در شمال شرقی استان جیلین و دو مورد وارداتی در شهرداری شانگهای وجود دارد.

گزارش شده است که جهش در تست های مثبت جدید از 28 آوریل بزرگترین است.
همچنین در rt.com
به دلیل آلودگی روزانه به صفر ، کل چین “خطر کم Covid-19” را اعلام کردفقط سه روز پیش ، چین تمام قلمرو خود را به عنوان خطر کم Covid-19 معرفی کرد ، اما تحولات جدید نشان می دهد که چگونه ویروس بسیار مسری می تواند یک بازگشت سریع و سریع داشته باشد.

در شولان می توان به زنی مجرد پی برد که در 7 ماه مه مثبت آزمایش کرد و اعضای خانواده وی و افراد دیگری را که با آنها ارتباط برقرار کرده اند آلوده کرده است. مقامات محلی پس از شناسایی این اولین عفونت ، تهدیدی را برای وسعت دامن زدند و اکنون در واکنش به شیوع این بیماری آن را بالا اعلام کرده اند.

در جای دیگر در شرق آسیا ، کره جنوبی روز یکشنبه 34 مورد جدید از ویروس کرونا را گزارش کرد که بیشترین تعداد در یک ماه است. از این تعداد ، 26 نفر در داخل کشور منتقل شدند و هشت سرچشمه در کشورهای دیگر.

شیوع این بیماری ممکن است تا حدودی در اواخر دهه 20 میلادی بر روی یک فرد آلوده مقصر باشد که چندین کلاب شبانه و بار در سئول تکرار می کرد. مقامات مسوول تمام مراکز تفریحی شبانه در این شهر را تعطیل کرده اند و از 1500 نفر از مهمانی هایی که ممکن است گربه عروسک را گرفتار کرده اند ، خواسته است که خود را جدا کنند و آزمایش کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *