موارد “کووید 19” در اوایل دسامبر “شگفت آور نیست” ، موارد زودتر ممکن است – WHO – RT World News

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که گزارش های مبنی بر این که اولین موارد Covid-19 در فرانسه ممکن است یک ماه زودتر از آنچه که آمار رسمی نشان می دهد رخ داده باشد “تعجب آور نیست.”

WHO روز سه شنبه گفت احتمالاً بعد از اینكه محققان به این نتیجه رسیدند كه اولین عفونت در فرانسه در اواخر دسامبر بوده است نه ژانویه یا فوریه ، كه در ابتدا تصور می شد ، موارد ابتدایی بیشتری بروز می كند.

رسانه های فرانسوی گزارش دادند که بیمارستان ابن سین در بابینی آزمایشات منفی را درمورد افرادی که در ماه دسامبر بستری شده و تشخیص داده شده بودند ، دوباره آزمایش کرده است. از 24 بیمار ، یکی از بیماران مثبت Covid-19 ، از 27 دسامبر.
همچنین در rt.com
شواهد جدید نشان می دهند که اولین پرونده Covid-19 در فرانسه ممکن است در اوایل ماه دسامبر باشداخبار مرتبط  پلیس پاریس 3 راهپیمایی را در مقابل درگیری های باند در Dijon و Covid-19 تهدید ممنوع کرد - RT World News

این کشف سؤالاتی را مطرح کرده است که در مورد چند بیمار دیگر نیز ممکن است با سینه پهلو تشخیص داده شده باشند یا خیر ، آیا تعداد جهانی فعلی نشان دهنده شیوع واقعی ویروس است.

“همچنین ممکن است موارد اولیه بیشتری پیدا شود ،” سخنگوی WHO کریستین لیند مایر به یک نشست خبری سازمان ملل در ژنو گفت.

Lindmeier سایر کشورها را تشویق کرد تا پرونده های خود را برای مواردی که در اواخر سال 2019 رخ داده اند بررسی کنند. انجام این کار یک پیشنهاد ارائه می دهد “تصویر جدید و واضح تر” او گفت: از بیماری همه گیر

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *