موج دوم Covid-19 که در حال افزایش عفونت های جدید “روز به روز” در اتریش است – Chancellor Kurz – اخبار جهانی RT

سباستین کورتس ، صدراعظم وزیر كشور هشدار داده است كه بیماری همه گیر Covid-19 در حال بازگشت در اتریش است ، جایی كه نرخ عفونت در حال افزایش است و قول می دهد زمستان آینده “برای همه ما سخت باشد”.

کورز گفت ، کشور آلپ دو هفته پیش روزانه 350 عفونت جدید را ثبت کرده است ، اما این رقم تا شنبه گذشته به بیش از 869 رسیده است. وی هشدار داد که اتریش قرار است به زودی از مرز 1000 مورد عبور کند و بنابراین بازگشت Covid-19 در گوشه گوشه است.

آنچه که ما تجربه می کنیم آغاز موج دوم است. تعداد عفونت ها روز به روز در حال افزایش است.

وین بیشتر موارد تازه ثبت شده Covid-19 را به دلیل تراکم جمعیتی دیده است. کورز توصیه کرد: با نزدیک شدن موج دوم ، مردم باید ارتباطات اجتماعی را کاهش دهند ، ماسک صورت بزنند و از قوانین فاصله گرفتن پیروی کنند.

این پاییز و زمستان “برای همه ما سخت خواهد بود” او اخطار داد. وی با یادداشتی روشن تر ، اظهار امیدواری کرد که تابستان سال آینده زندگی به حالت عادی برگردد.

اخبار مرتبط  لامپ با اشعه ماوراء بنفش با شدت بالا که می تواند یک بار و برای همیشه قارچ ویروس را از بین ببرد - RT World News

بیشتر بخوانید: “ما می دانیم که یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد”: وزیر امور خارجه سابق اتریش به RT گفت روشن نیست که آیا اتحادیه اروپا موج دوم Covid-19 را بهتر کنترل می کند

پیش از این ، دولت اعلام کرده بود که پوشش چهره در همه مکان های عمومی ، از جمله سوپرمارکت ها ، مراکز خرید ، ساختمانهای اداری و مدارس ، از روز دوشنبه اجباری است. ماسک ها در حمل و نقل عمومی اجباری باقی می مانند.

دولت همچنین تعداد افرادی را که برای شرکت در اجتماعات خصوصی و مجامع عمومی داخل منزل مجاز هستند ، محدود می کند. اقدامات هشدار دهنده و پیشگیرانه پس از آن صورت می گیرد که مقامات بهداشتی در مجموع بیش از 33100 مورد ویروس کرونا و بیش از 750 مورد مرگ و میر را ثبت کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *