مودی “اعتماد به نفس” هند در تولید واکسن Covid-19 را به عنوان کشور مورد کنترل میلیونر ضرب و شتم ستایش می کند – RT World News

نخست وزیر هند در مورد توانایی کشورش برای غلبه بر بیماری همه گیر ویروس کرونا با استفاده از واکسن های بومی و واکسن های تولید شده در دومین کشور پرجمعیت جهان صحبت کرده است.

نخست وزیر هند ، نارندرا مودی ، نخست وزیر هند ، روز جمعه در گفتگو با بهره مندان و واکسیناسیون Covid-19 در Varanasi ، از عزم کشور در برابر Covid-19 و ظرفیت آن در تولید واکسن های بومی برای تغییر روند همه گیری ستایش کرد.

“بزرگترین برنامه واکسیناسیون در جهان در کشور ما در جریان است. امروز ، این کشور قدرت تولید اراده واکسن خود را دارد – نه یک ، بلکه دو واکسن ساخت هند. واکسن ها به گوشه گوشه کشور رسیده اند. هند در این زمینه کاملاً متکی به خود است. “ مودی گفت.

نخست وزیر اضافه کرد که هند همچنین واکسن Covid-19 را به چندین کشور نیز از جمله برزیل ، مراکش و سیشل ارائه می دهد.

هند بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان است که حدود 60 درصد از تولید واکسن در جهان را تولید می کند. این کشور در تولید واکسن Covid-19 نیز پیشقدم است و هم AstraZeneca’s jab و هم یک واکسن داخلی ، Covaxin ، ساخت شرکت داروسازی Bharat Biotech ، تولید می کند که هر دو مورد استفاده در هند تأیید شده اند.

اخبار مرتبط  صائب Erekat مقام ارشد فلسطینی برای درمان فوری به دلیل عوارض Covid-19 به اسرائیل تخلیه شد - RT World News

فقط Covishield ، نام محلی AstraZeneca’s jab ، تاکنون از هند صادر شده است که برخی از آنها به عنوان هدیه است.

مودی در ادامه تأکید کرد که واکسن هایی که به مردم هند ارائه می شود کاملاً ایمن و مثر هستند و به برخی از تردیدها در بین مردم برای تلقیح اشاره کرد.

وی افزود: “اوایل فشار بر من در مورد زمان واكسن بود. من گفتم که تصمیم گیری در مورد افراد سیاسی نیست و تصمیم با دانشمندان است. اکنون واکسن ها پس از تحقیقات کامل دانشمندان ما منتشر شده اند. “ او بیان کرد.
همچنین در rt.com
پنج نفر در اثر آتش سوزی در بزرگترین تولید کننده واکسن جهان در هند کشته شدند (ویدئو)روز پنجشنبه ، این کشور میلیونمین واکسن Covid-19 خود را تزریق کرد ، با تلقیحات اولیه ترجیح به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پنجشنبه پس از آتش سوزی در یک مرکز تولید متعلق به بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، موسسه سرم هند (SII) ، که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، نگرانی گسترده ای وجود داشت.

بعداً تأیید شد که تولید کوویشیلد بی تأثیر بوده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *