مودی هند در روز استقلال به چین و پاکستان هشدار می دهد – RT World News

نخست وزیر هند نارندرا مودی قول داد که همچنان به دفاع از این کشور ادامه دهد ، ضمن ارسال پیام محجبه به چین و پاکستان ، که هند امسال با آنها در امتداد مرزهای مورد مناقشه قرار گرفت.

مودی در روز استقلال خطاب به ملت ، از خط کنترل (LoC) و خط کنترل واقعی (LAC) ، نام مرزهای بحث انگیز هند به ترتیب با پاکستان و چین سخن گفت.

از LoC تا LAC ، هر کسی که سعی در استقلال حاکمیت کشور ما داشت ، پاسخی مناسب از جانب سربازان ما به زبان خود گرفت.

این پیام یک روز پس از آن منتشر می شود که رئیس جمهور هند ، رام نات کوویند ، پکن را به این کار متهم کرد “گسترش”

مودی در سخنرانی خود از 20 سرباز هندی کشته شده در درگیری شدید با سربازان چینی در امتداد مرز مورد مناقشه در هیمالیا در تاریخ 15 ژوئن خبر داد. این حادثه کشنده ترین درگیری بین همسایگان از سال 1975 بود. پکن تلفات را از دو طرف تشخیص داد. هیچ عددی منتشر نشود
همچنین در rt.com
“ما در کنار مردم کشمیر خواهیم ایستاد: وزیر امور خارجه پاکستان” نقشه سیاسی “جدیدی از منطقه را که توسط هند منفجر شد توئیت می کنداخبار مرتبط  کره شمالی پس از BLOWING UP دفتر ارتباطات درون کره ای از سرگیری مجدد wargames در منطقه مرزی ضد اضطراب - RT World News

علیرغم مقصر دانستن یکدیگر برای خونریزی ، همسایگان سرانجام توافق کردند که اوضاع را از طریق قطع همکاری متقابل نیروها خنثی کنند و مذاکرات را از سر بگیرند. اوضاع در امتداد مرز هند و پاکستان در کشمیر نیز همچنان تنش در طول سال باقی مانده است ، زیرا هر دو طرف بارها و بارها یکدیگر را متهم می کردند. نقض آتش بس.

در اوایل ماه بازدید ، دولت پاکستان از جدیدی رونمایی کرد “نقشه سیاسی” منطقه ، که در آن کل کشمیر به همراه برخی از قسمت های Punjab هند در مرزهای پاکستان کشیده شده است. نخست وزیر عمران خان گفت که نقشه نشان دهنده این نقشه است “آرمان ملی” پاکستان مقامات هند نیز به نوبه خود ، نقشه را منفجر کردند “پوچ سیاسی”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *