موزه برجسته پاریس پس از تحریم ممنوعیت زن ملبس به لباس برش – عذرخواهی – RT World News

Musee d’Orsay در پاریس مجبور شده است به دلیل ادعای خلوص گرایی پرسنل خود که از ورود زن با لباس کمرنگ به موزه هنر در یک روز گرم خودداری کرده اند ، عذرخواهی کند.

این زن فرانسوی پس از اینکه روز سه شنبه از عدم ورود به Musee d’Orsay شکایت کرد ، تعداد زیادی نظر و پسندیدن را به دست آورد. یک روز بعد ، وی به مخاطبان توییتر خود گفت که کارمندان موزه به دلیل لباس کم لباس سعی در جلوگیری از ورود وی داشتند.

ماموران بلیط و نگهبانان امنیتی بارها به زنی که از طریقjeavnne در توییتر می رود گفتند که “قوانین ، قوانین هستند.” در نامه ای سرگشاده به Musee d’Orsay ، این زن ادعا می کند که کارمندان موزه در حالی که از ورود وی امتناع می کردند ، به رخ او خیره شده اند. او گفت که سرانجام وقتی ژاکت پوشید اجازه ورود به او داده شد.

با این وجود ، این تجربه باعث شد که او احساس توهین کند.

“من فقط سینه هایم نیستم ، فقط یک بدن نیستم ، دو استاندارد شما نباید مانعی برای دسترسی من به فرهنگ و دانش باشد” او توضیح داد ، ذکر “نقاشی زنان برهنه ، مجسمه های زنان برهنه” در داخل نمایش داده شده است.

موزه با ارائه عذرخواهی شخصی برای پرسنل غیرتمند ، به این زن رسیده است.

“ما از حادثه ای مطلع شده ایم که یک بازدید کننده هنگام ورود وی به موزه اورسی اتفاق افتاده است” این نهاد به طور علنی در توییتر گفت. “ما به شدت از این امر پشیمان هستیم و از فرد آسیب دیده ای که با آن تماس می گیریم عذرخواهی می کنیم” بیانیه خوانده شده

از قضا ، در این موزه تعدادی نقاشی برهنه – از جمله نقاشی هایی با نمای نزدیک از سینه های زن ، شکم و اندام تناسلی – توسط هنرمندان مشهور فرانسوی ، از جمله ادوارد مانه ، گوستاو کوربت ، و ژان آگوست دومینیک اینگرس ، نگهداری می شود.

اخبار مرتبط  IDF کلاهبردار Redfish RT را در حالیکه تظاهرات علیه الحاق جردن دره در کرانه باختری برگزار می کند ، بازداشت - RT World News

هنوز هم به نظر می رسد که ممکن است کارکنان هنگام متوقف کردن بازدید کننده کم لباس ، قوانینی را در کنار خود داشته باشند. در رهنمودهای وب سایت موزه چنین آمده است “پوشیدن لباس مستعد به هم زدن صلح” ممکن است منجر به ممنوعیت ورود شخص شود – اگرچه در همین قوانین هیچ کد لباس خاصی برای بازدید از محل برگزاری یا دقیقاً چه چیزی تعیین نشده است “اخلال در صلح” مستلزم
همچنین در rt.com
با شکسته شدن تابوی نمایش آلت تناسلی مردانه در تلویزیون ، تابوهای جدیدی برای خفه کردن تنوع نظرات و افکار در حال ساخت است.پس از شکایت بازدیدکنندگان از بوی آنها ، موزه در سال 2013 ، خانواده ای محروم را که به عنوان مهمان یک گروه مبارزه با فقر از این سایت معروف جهانی بازدید می کردند ، بیرون کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *