موشک ضد تانک به کاروان مشترک روسیه و ترکیه در ادلب سوریه ، 2 سرباز زخمی شد – RT World News

یک وسیله نقلیه زرهی روسی هنگام گشت زنی در بزرگراه استراتژیک در استان ادلب به همراه نیروهای متفقین ترکیه تحت آتش سوزی قرار گرفته است و فرماندهان را وادار به متوقف کردن این عملیات مشترک می کند.

این گشت که به طور مشترک توسط سربازان روسی و ترکیه اداره می شد ، توسط شبه نظامیان هدف قرار گرفت که با یک راکت ضد تانک به یک وسیله نقلیه پیاده نظام برخورد کردند. کمین آشکار در حالی که کاروان در امتداد بزرگراه M4 که بین حلب و لاذقیه در سواحل مدیترانه حرکت می کند اتفاق افتاد.

هیچ کس در این حمله جان باخت ، اما دو عضو پلیس نظامی روسیه آنچه را که مرکز آشتی روسیه در سوریه خوانده است ، تحمل کردند “مغلوب نور”

نیروهای روسی و ترکیه به همراه سرویس های امنیتی سوریه در حال تحقیق هستند که اگر شبه نظامیان هنوز هم در ادلب عقب بودند.

اخبار مرتبط  رئیس آزمایشگاه چینی می گوید: "اتفاقی نمی افتد" ، می گوید: "متهم به نشت Covid-19" - RT World News

مسکو و آنکارا در ماه مارس پس از توافق آتش بس در منطقه ادلب ، جایی که آخرین جیب های مقاومت مقاومت شبه نظامیان هنوز حضور دارند ، گشت های مشترک را دوباره به راه انداختند. در این توافق نامه آمده است كه نیروهای روسی و ترکی راهرویی امن در هر دو طرف بزرگراه M4 ایجاد كرده اند.
همچنین در rt.com
این انفجار به گشت مشترک ارتش روسیه و ترکیه در Idlib سوریه برخورد کردهفته گذشته ، کاروان نظامی روسیه توسط آنچه به نظر می رسد یک بمب کنار جاده ای در استان دیرالزور بود ، مورد اصابت قرار گرفت. وزارت دفاع تأیید كرد كه سه عضو سرویس زخمی شدند ، یكی از آنها – یک سرلشكر به شدت مجروح شد و بعداً بر اثر جراحات وی درگذشت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *