موشک های آتش نشانی ایران را مشاهده کنید و از هواپیمای آمریکایی در طول بازیهای جنگی تنگه هرمز (فیلمبرداری جنگ تنگه هرمز) مسخره کنید – VIDEO World News

در میان تنش های ایران و آمریکا ، سربازان تهران در طی یک تمرین گسترده ، بیش از حد توانایی حامل هواپیما – با استفاده از یک تمسخر به جای واقعیت را داشته اند. کشتی جنگی جعلی از هوا مورد حمله قرار گرفت و توسط قایق های موتوری به گردش در آمد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز سه‌شنبه تمرین نهایی مشترک پیامبر اعظم (ع) را آغاز کرد و نیروهای زیادی را از چندین شعبه آن مستقر کرد. این حفاری در استان جنوبی هرمزگان و همچنین در قسمت غربی تنگه هرمز برگزار شد.

یکی از نکات برجسته این حمله ، حمله به ناو هواپیمابر مسخره ، ساخته شده برای شباهت به کشتی های کلاس Nimitz نیروی دریایی ایالات متحده بود ، که کاملاً با مدل های هواپیماهای جنگی پارک شده در عرشه آن بود. نیروهای شبه نظامی ایران یک موشک را از یک هلیکوپتر حمله شلیک کردند و یگان کماندویی را به سمت کشتی سوار کردند ، در حالی که قایق های سرعتی در اطراف آن به گردش در می آمدند ، فیلم مته منتشر شده برای رسانه های ایران.

این رزمایش همچنین شامل استقرار شناگران رزمنده ، پرتاب آزمایش موشک ، مته باتری های ضد هوایی و سایر عناصر بود. برخی رسانه ها گزارش دادند که عکس های ارائه شده توسط ماهواره نور ایران که اخیراً پرتاب شده است ، در بازی های جنگی نقش داشتند.

اخبار مرتبط  ونیز برای اولین بار موانع سیل چند میلیارد یورویی را مستقر می کند (عکس ، فیلم) - RT World News

به گزارش آسوشیتدپرس ، مانورهای دریایی توسط ماهواره های تجاری Maxar Technologies تصویربرداری شده است. یک تمرین مشابه با ماکت تمام سایز یک ناو هواپیمابر توسط ایران در سال 2015 برگزار شد.

دشمنی بین ایران و آمریکا همچنان بالاست که دولت ترامپ همچنان به تعقیب خود ادامه می دهد “حداکثر فشار” مبارزه علیه تهران. دولت ایران می گوید آسیب های اقتصادی متحمل شده عزم وی را برای شن و ماسه زدن به واشنگتن ، از جمله از طریق ابزار نظامی ، تضعیف نکرده است. تنگه هرمز ، جایی که این رزمایش انجام شده ، یک آبراه مهم برای تجارت جهانی نفت است که ایران تهدید می کند اگر ایالات متحده حمله نظامی علیه آن را انجام دهد ، محاصره شود.
همچنین در rt.com
ادعاهای آمریكا “هیچ كس” نمی خواهد به ایران اجازه دهد اسلحه بخرد و بفروشد زیرا تحریم اسلحه منقضی شده استاگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *