موشک ها در اردوگاه تاجی عراق سقوط می کنند که در آن سربازان ائتلاف به رهبری ایالات متحده قرار دارند

رسانه های محلی گزارش داده اند که حداقل دو راکت کنترل نشده در داخل پایگاه نظامی تاجی عراق واقع شده است که سربازان آمریکایی را در خود جای داده است. اطلاعاتی در مورد خسارت و تلفات احتمالی بلافاصله در دسترس نبود.

اردوگاه تاجی ، واقع در 27 کیلومتری شمال پایتخت عراق ، اواخر روز شنبه در معرض آتش موشک قرار گرفت. ارتش عراق به رسانه های محلی تأیید كرد كه حداقل دو پرتاب در پایگاه قرار گرفتند.

در حالی که هیچ گزارشی در مورد خسارت و تلفات به آسانی در دسترس نیست ، تصاویر تایید نشده در گردش آنلاین نشان می دهد که این حمله ممکن است باعث آتش سوزی در پایگاه شود.

پایگاه تاجی و همچنین سایر ترکیبات نظامی مورد استفاده ائتلاف به رهبری ایالات متحده بارها و بارها در ماه های اخیر مورد حمله قرار گرفته اند. بدترین حادثه در ماه مارس رخ داد ، هنگامی که دو سرباز آمریکایی و یک انگلیسی در این پایگاه کشته شدند ، در حالی که ده ها نفر دیگر از جمله سربازان عراقی زخمی شدند.

اخبار مرتبط  دانشمندان با مشاهده نانوذرات برای نخستین بار - عصر جدید پزشکی را هموار می کنند - RT World News

در اوایل ژانویه ، حمله یكدیگر به تأسیساتی كه سربازان آمریكایی در اختیار داشتند ، با ترور آمریكایی ژنرال ارشد ایرانی قاسم سلیمانی و معاون فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق (PMF) برانگیخته شد.

دو مقام عالی رتبه در آن حمله هواپیمای بدون سرنشین در خارج از فرودگاه بغداد کشته شدند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *