مکرون در هنگام خطاب به دانشجویان ، ماسک را به ماسک خود برمی دارد (ویدئو) – RT World News

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، به دلیل اینکه به نظر می رسید وظایف دولت خود را جدی نمی گیرد ، مورد انتقاد قرار گرفته است ، پس از فیلمبرداری که هنگام صحبت با دانشجویان ، صورت خود را برای سرفه برداشته است.

مکرون پس از تجربه سرفه خفیف در هنگام سخنرانی روز سه شنبه در کالج حرفه ای در کلرمونت-فرن ، ماسک خود را برداشت. در حالی که مخاطب عصبی خنده می کرد ، وی یک لیوان آب از دستیاری که دراز مدت باقی مانده بود را پذیرفت و توضیح داد ، “ما فاصله را حفظ می کنیم ، اما من خفه می شوم.

رهبر فرانسه خواستار “ماسک سبک تر، “ادعا می کند او”باید چیزی را جذب کرده باشد”از پوشش پارچه ای.

کاربران شبکه های اجتماعی خیلی زود ناراحتی رئیس جمهور را مورد تمسخر قرار دادند و خاطرنشان کردند که فرانسوی ها در بسیاری از مناطق کشور ملزم به پوشیدن ماسک در ملا public عام هستند – اگرچه این احکام در دادگاه به چالش کشیده شده اند.

اخبار مرتبط  ویکی لیکس و پاملا اندرسون آخرین درخواست های عفو را قبل از حکم قاضی در مورد استرداد آسانژ به ایالات متحده اعلام کردند - RT World News

هفته گذشته مقامات پاریس و مناطق اطراف آن یک دستور جاسوسی گسترده را تصویب کردند ، اگرچه این دوچرخه سواران ، ورزشکاران و کودکان زیر 11 سال را معاف می کند.
همچنین در rt.com
رئیس جمهور فرانسه مكرون از اول آگوست ماسك ها را در ملا public عام اجباری می كندپس از آنکه دادگاه بدوی حکم داد باید مأموریت ماسک محدود شود – فقط در ساعات شلوغی و شرایط شلوغ اعمال می شود – دادگاه عالی روز یکشنبه دریافت که شهرها می توانند دستورات گسترده را تا زمانی که “منسجم و آسان برای شهروندان اعمال می شود.“با این حال ، در مناطق کم جمعیت تر ، اختیارات مجاز نیستند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *